Tajemství vlasů okouzlující Terezy Brodské. Nikdo neví, že je mám ve skutečnosti jiné, než to vypadá, říká herečka

Tereza Brodská
Tereza Brodská
Foto: Se svolením Terezy Brodské
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 5. 6. 2023

Je charismatická, okouzlující a talentovaná. Nikdo však neví, že je ještě k tomu s nadsázkou řečeno zahalena tajemstvím. Herečka Tereza Brodská (55), jak si ji lidé pamatují, je černovláska s rovnými vlasy, jde ale o zdání. "Pravdou je, že to je jinak. Mám vlnité, což nikdo neví," uvedla pro ŽivotvČesku.cz umělkyně, která se tu a tam na svém sociálním profilu pochlubí kadeřnickou proměnou.

S velmi zajímavou změnou vlasové vizáže se Tereza Brodská pochlubila nedávno na svém Instagramu. Zvykem je ji vídat výhradně s černou barvou vlasů, které ale zesvětlila. Jak uvedla na sociální síti, kde se pochlubila snímkem, který redakci ŽivotvČesku.cz dovolila použit jako hlavní snímek u článku, jedna z fanynek jí napsala, že vypadá jako předsedkyně poslaneckého klubu ANO.

Jak umělkyně pro ŽivotvČesku.cz uvedla, komentář jisté fanynky ji pobavil. "Bylo to kouzelné, když mi paní napsala: »Vy jste celá Alenka Schillerová z ANO«," ohlédla se. Paní se dočkala i odpovědi od své oblíbené herečky, který přímo zněl: "Tak to, milá paní, nebyl úplně můj záměr," sdělila s milým humorem v komentáři.

V současnosti dcera slavných rodičů - Jany Brejchové (83) a Vlastimila Brodského (†81) - je opět k vidění s černými rovnými vlasy, které ale ve skutečnosti jsou vlnité.

"Zesvětlení vlasů, tedy změna na Alenku Schillerovu, byl jen takový experiment, který byl pozitivně vnímán. Potěšilo mě to. Ale jinak jsem už zase ve své tradiční vizáži. Ale nikdo neví, že ve skutečnosti mám vlnité vlasy. Pokud si je nevysuším fénem, tak mám lokny. Velmi vlnité. A nevím po kom, to je taková moje osobní záhada. Maminka se celý život odbarvovala a tatínek měl krátké vlasy, nikdy neměl dlouhé, takže těžko mohu určit po kom vlnité mám," prozradila pro ŽivotvČesku.cz Tereza Brodská své vlasové tajemství s tím, že podle slov maminky má mít vlasy po svém otci.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.