Tajemství výstavní postavy herečky Ivany Jirešové. Podělila se o svůj jídelníček, ve kterém se vyhýbá zákeřné živině

Herečka Ivana Jirešová
Herečka Ivana Jirešová
Foto: Nextfoto
Lucie Tůmová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 6. 6. 2022

Před mnoha lety propadla józe a je jednou z jejích největších propagátorek u nás. Nyní Ivana Jirešová (44) redakci ŽivotvČesku.cz řekla, jak vypadá její běžný jídelníček a jaké potraviny k ní domů vůbec nesmí. Navíc odhalila, že si občas v noci otevře malé pivko a že zbožňuje vůni čerstvého pečiva.

Herečka Ivana Jirešová se pyšní štíhlou a pevnou postavou. Svůj díl na tom má nejen pravidelné cvičení jógy, ale také pro většinu lidí poněkud přísné stravování. "Hodně jím ovoce, zeleninu a ořechy. Jednou za dva týdny si dám i rybu nebo kousek masa," prozradila pro ŽivotvČesku.cz bývalá vegetariánka s tím, že miluje také zeleninové vývary a tvrdé ovčí a kozí sýry.

Co u jedné z postav seriálu Ordinace v růžové zahradě rozhodně nenajdete, jsou sladkosti všeho druhu. "Cukru se co nejvíc vyhýbám. Když mám chuť na sladké, dám si datle, fíky nebo nepřislazované sušené ovoce, jako je ananas a mango," potvrdila příznivkyně zdravého stravování redakci ŽivotvČesku.cz.

Čemu také neholduje, jsou noční žranice. "V noci do lednice hladová nechodím, ale když je nejhůř, otevřu si malé pivo. Je v něm vitamin B a dobře se po něm spí. Pivo mám obecně moc ráda," prozradila nadšená jogínka.

Přesto jsou potraviny, které si nedopřeje jen s velkým sebezapřením. "Zbožňuji vůni z pekárny, ale běžné pečivo vůbec nejím. Maximálně dvakrát do týdne si dám žitný tmavý chléb," svěřila se pro ŽivotvČesku.cz Ivana Jirešová, která vychovává dceru Sofii Fridu a dříve pracovala jako redaktorka luxusního dámského časopisu.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.