Tajil rozchod s ředitelkou ZŠ, teď si našel pohlednou brunetku. Julián ze SuperStar promluvil o obou ženách

Julián se svou novou partnerkou
Julián se svou novou partnerkou
Foto: Se svolením Juliána Záhorovského
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 28. 8. 2021

Půl roku tajil před veřejností rozchod s pohlednou zakladatelkou a ředitelkou základní školy Barborou Novotnou. Sám jako v kůl plotě ale nezůstal. Řeč je o zpěvákovi Juliánu Záhorovském (36), který má krátce nový vztah. "S Renatou se teprve poznáváme, a je to moc fajn," prozradil pro ŽivotvČesku.cz bývalý účastník historicky první řady pěvecké show SuperStar.

I když s předchozí partnerkou společně bydleli, nakonec vztah nevydržel. "Nebylo v tom nic jiného než to, že jsme každý měl jiný pohled na budoucnost. To je celé. Aktuálně mám novou partnerku, se kterou jsme sice na začátku, ale rozumíme si, a to je hlavní. Renata nestojí o pozornost médií, tak se ji snažím před tím chránit. Ale když nás vyfotili ve Varech, tak se k tomu vyjádřím," řekl pro ŽivotvČesku.cz Julián Záhorovský, který nechtěl dál zacházet do detailů.

Nejhezčí účastník první řady pěvecké show SuperStar aktuálně pracuje na nové desce. "Mám producenta, který dělal třeba se skupinou Kryštof či Davidem Kollerem. Pokud se nám podaří, co aktuálně máme rozdělané, tak by fanoušci mohli slyšet mou skladbu v kině," dodal pro ŽivotvČesku.cz Julián Záhorovský s tím, že po boku nové partnerky je šťastný.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.