Tajná láska po 25 letech: Herec Keanu Reeves odhalil, koho bezmezně miloval

Herec Keanu Reeves
Herec Keanu Reeves
Foto: Profimedia
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 29. 12. 2020

Není překvapením, že vzniká láska mezi herci na filmovém place. Jiskra přeskočila i mezi hvězdou sci-fi kultovní série Matrix Keanem Reevesem (56) a jeho krásnou kolegyní Sandrou Bullock (56). Oba se k tomu přiznali až po spoustě let po natáčení snímku Nebezpečná rychlost, kde si spolu zahráli hlavní dvojici a překvapili tak všechny tím, že lásce nedali šanci také v reálném životě.

Kanadský herec s libanonskými kořeny patří mezi nejoblíbenější hvězdy Hollywoodu nejen pro svůj talent a šarm, ale také díky jeho dobrosrdečnosti a pozitivnímu vztahu k charitativním organizacím a ochotě pomáhat druhým. V roce 1991 lékaři diagnostikovali jeho sestře leukémii a nejen že se o ni staral v nejhorších chvílích, ale 70 procent svého honoráře z kultovního Matrixu daroval na výzkum rakoviny.

V roce 1994 natáčel hvězdně obsazený akční thriller Nebezpečná rychlost, kde si po jeho boku zahrála krásná Sandra Bullock, které bylo v té době třicet let. Přesto, že se chovali profesionálně a nic nedali najevo, prošli si tehdy oba zamilovaností. "Je to krásná žena a oddaná. Má kolem sebe nádhernou energii a je plná života. Její společnost jsem si užíval. A také je skvělá herečka," vyjádřil se během premiéry v jednom interview Keanu Reeves.

Ale až po dlouhých letech se oba veřejně přiznali k tomu, že jeden druhému propadl. "Pochopila jsem, jak byl Keanu Reeves roztomilý. A jak byl pohledný. Opravdu byl. Bylo to pro mě tak těžké, abych vydržela zůstat vážná. Podíval se na mě a já jsem se začala culit. Nikdy jsme spolu ale nerandili," řekla hollywoodská hvězda Sandra Bullock v televizním pořadu slavné moderátorky Ellen DeGeneres (62).

Na to zareagoval jako host stejné show právě sympatický Keanu Reeves. "Ona očividně neví, že jsem do ní byl zamilovaný já," přiznal otevřeně během rozhovoru v květnu 2019.

Na place se potkali ještě při natáčení romantického filmu Dům u jezera z roku 2006, kde ztvárnili hlavní představitele – doktorku Kate a architekta Alexe, kteří prožijí pravou lásku, která překoná i čas. V reálném životě zůstávají i nadále blízkými přáteli a jeden o druhém mluví vždy jen v tom nejlepším.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.