Tajná láska Sandry Bullockové a Keanu Reevese. Jsem s ním ráda. Je to krásný muž, přiznala herečka

Herci Sandra Bullocková a Keanu Reeves
Herci Sandra Bullocková a Keanu Reeves
Foto: Profimedia
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 22. 8. 2021

Není překvapením, že mezi herci může během společného natáčení vzniknout silné citové pouto. Herečka Sandra Bullocková (57) se potkala na place s kolegou Keanu Reevesem (56) hned dvakrát a už poprvé to mezi nimi hodně jiskřilo. I když oba přiznali, že do sebe byli zamilovaní, oficiálně spolu nikdy netvořili pár.

V devadesátých letech (1994) měl premiéru akční film Nebezpečná rychlost, který zaujal diváky nejen dobrým zpracováním a příběhem, ale i hereckým obsazením. Ústřední dvojici policisty a studentky, která nastoupila do autobusu ukrývajícím bombu, ztvárnila Sandra Bullocková a jeden z nejžhavějších herců Hollywoodu – Keanu Reeves. Jeho partnerku měla přitom hrát moderátorka Ellen DeGeneresová (63), v jejíž televizní show Sandra Bullocková přiznala, že kvůli tomu, že roli Annie dostala nakonec ona, neměla žádné výčitky.

"Vzala jsem ti roli, ale vůbec jsem se kvůli tomu necítila špatně. Uvažovala jsem nad tím, jak je Keanu Reeves rozkošný. A také, jak je to krásný muž. Natáčení pro mě bylo opravdu hodně těžké - abych dokázala zůstat vážná. Když se na mě podíval (Keanu Reeves, pozn. red), prostě jsem se hloupě zazubila. Musela jsem si hlídat sukni šatů, aby se mi pořád nezvedala nahoru a on se staral o to, aby se mi to nestávalo," svěřila herečka, která se s kanadským kolegou potkala ještě při natáčení romantického snímku Dům u jezera z roku 2006.

Jen pár měsíců poté, co byla Bullocková hostem pořadu, zasedl na stejné místo i představitel filmového Nea z Matrixu. Neodpustil si reakci na vyjádření své kolegyně. "Zřejmě netušila, že to já jsem do ní byl zamilovaný," sdělil. Jeho definitivní odpověď na otázku, proč zůstala herecká dvojice pouze u přátelství, vysvětlil, že spolu zkrátka pracují.

"Prostě to mezi námi funguje a těší mě to, protože ji mám jako člověka neskutečně rád. Vždycky mě baví sledovat její práci. Je pekelně vtipná, vážně chytrá," řekl Keanu Reeves, jak uvedl web Cheatsheet.com. "Netuším, co to je, ale jsem v jeho společnosti moc ráda. Opravdu jo, je to tak hodný člověk," reagovala Sandra Bullocková.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.