Tajná svatba: Berenika Kohoutová se podruhé vdala. Vysvětlila, proč nezveřejnila datum velkého dne

Herečka Berenika Kohoutová
Herečka Berenika Kohoutová
Foto: Nextfoto
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 5. 9. 2021

Talentovaná herečka a zpěvačka s originálním hlasovým projevem Berenika Kohoutová (30) je vdanou paní. Vzala si Kryštova Kubína, se kterým vychovává roční dceru Lolu. "Přijde mi, že není nutné psát o konkrétním datu," řekla pro ŽivotvČesku.cz a přijala gratulaci k tomu, aby manželství bylo romantické a plné štěstí.

Berenika Kohoutová neměla potřebu se o svatební fotky podělit s fanoušky. Naposledy na svém Instagramu uveřejnila pouze snímek z večírku, kde se zapíjela její svoboda. Dámského dýchánku se zúčastnila například herečka Míša Tomešová (30) a další dámy.

"Nechtěla jsem to ani oficiálně zveřejňovat a přijde mi, že není nutné psát o nějakém datu, kdy přesně jsem měla svatbu," řekla pro ŽivotvČesku.cz s tím, že je to pro ni akt intimní, ale s radostí přijala gratulace ke vstupu do manželského stavu.

Berenika Kohoutová již vdaná byla, má za sebou vztah a pak i rozvod s Pavlem Čechákem. Se současným manželem Kryštofem Kubínem vychovává roční dceru Lolu. O partnerovi, dnes tedy už manželovi, se v minulosti vyjádřila s úctou, že i když je na home office a má dost vlastní práce, tak se snaží pomáhat s miminkem, co mu síly stačí.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.