Tajná svatba. Jiří Kajínek se oženil s partnerkou Magdou

Jiří Kajínek s manželkou
Jiří Kajínek s manželkou
Foto: Nextfoto
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 23. 5. 2024

Uplynulo přesně sedm let od chvíle, kdy byl nejslavnější český vězeň Jiří Kajínek propuštěn na svobodu. Ve svém ikonickém outfitu opustil brány věznice poté, co mu tehdejší prezident Miloš Zeman udělil milost. Až do dnešního dne s sebou nesl Kajínek břímě v podobě sedmileté podmínky. Svůj šťastný den využil Jiří Kajínek k zásadnímu životnímu kroku. Oženil se se svou dlouholetou partnerkou Magdou, které neřekne jinak než paní doktorka. Své »ano« si řekli ve čtvrtek v Brně přesně ve 14 hodin. Pár okamžiků po obřadu sdělil ženich pro ŽivotvČesku.cz své pocity.

Z Jiřího Kajínka čtvrtečním dnem spadl obrovský balvan. Sedmiletou podmínku zdárně překonal a nyní se může těšit na ještě klidnější život, o kterém snil. Tak velkou událost se rozhodl s partnerkou Magdou využít k dalšímu životnímu kroku. Po sedmi letech si partneři řekli své »ano«.

Tajný obřad, kterého se zúčastnili jen snoubenci a dva svědci, se konal v Brně. Jiří Kajínek pár okamžiků po obřadu poskytl pro redakci ŽivotvČesku.cz své vyjádření.

"Dnes 23. května končí můj Damoklův meč, tedy končí podmínka. A zároveň začíná další šťastné období, tedy manželství s Magdou Gubovou, se kterou tvořím pár sedm let a se kterou žijeme v Brně. Známe se 47 let a rozhodli jsme se, že stvrdíme svůj vztah svazkem manželským. Vzali jsme se dnes ve 14 hodin na radnici v Brně," okomentoval Jiří Kajínek coby ženatý muž svůj výjimečný den.

Nejznámější omilostněný vězeň byl ve výkonu trestu od roku 1994. V roce 2000 se z něho dočasně dostal, a to na 40 dnů, kdy byl na útěku, což doživotně odsouzeného Jiřího Kajínka zásadně proslavilo. Od roku 2017, kdy je na svobodě, se stal dvakrát přímým účastníkem autonehody.

Za první autonehodu v roce 2017, kdy nedal přednost fabii, dostal Kajínek pokutu. Druhá nehoda se stala loni na začátku června, o čemž portál ŽivotvČesku.cz informoval.

Kajínkův vůz značky Mercedes-Benz třídy »S« se tehdy střetl se škodovkou na cestě z Osové Bítýšky na Žďársku směrem do Velké Bíteše. Svým vozem vyjel v zatáčce do protisměru, kde došlo ke střetu s jiným vozem. Policie událost po prošetření uzavřela jako přestupek.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.