Tajná zbraň Jordana Haje. V show plné kostýmů a proměn mu pomáhá půvabná Emma

Jordan Haj a Emma Smetana
Jordan Haj a Emma Smetana
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 3. 10. 2020

Jordan Haj (32) je jedním z účastníků sedmé řady show plné kostýmu a skvělých proměň. Muzikant s izraelskými kořeny je rozhodně příjemným překvapením celé soutěže. Pro ŽivotvČesku.cz prozradil, co stojí za tím, že s každým dalším dílem se jeho výkony výrazně zlepšují. Není na to totiž sám.

Sympatický Jordan si show, která týden co týden láká k televizním obrazovkám velké množství diváků, užívá. A na jeho čím dál lepších výkonech to je znát.

"Soutěž je náročnější, než jsem zpočátku čekal pokud jde o čas. Jinak je to strašně fajn a celý tým je velmi dobrý, takže jsem za to velmi rád," ohodnotil svou účast v pořadu.

I když v prvních kolech byla na sympatickém zpěvákovi a herci znát mírná nervozita, s každým dalším kolem si je více jistý. Teď odhalil, co je jeho tajná zbraň, která mu pomáhá, že jsou jeho výkony výrazně lepší. Pomáhá mu totiž v přípravách partnerka Emma Smetana (32), která s hudbou má nemalé zkušenosti.

"Moje žena se se mnou na každý díl připravuje ve smyslu, že je člověk, který opravdu na rozdíl ode mě umí zpívat. Takže mi kontroluje, jestli správně intonuji a pomáhá mi, abych celkově zpíval lépe, za což jsem vděčný. Takže mi fandí a zároveň se na tom aktivně podílí," dodal pro ŽivotvČesku.cz Jordan, který nabídku stát se účastníkem show Tvoje tvář má známý hlas nějakou dobu zvažoval.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.