Tajný scénář odhalen. Mega oslava 50. narozenin Bohuše Matuše bude na barokním zámku. Lidé v dietě by tam neměli chodit

Bohuš Matuš a jeho manželka
Bohuš Matuš a jeho manželka
Foto: Se svolením Bohuše Matuše
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 2. 6. 2023

V polovině srpna zpěvák s velkým hlasem Bohuš Matuš oslaví své padesáté narozeniny. Jeho mega party se bude konat na barokním zámku Štenovice. Jak se redakci ŽivotvČesku.cz podařilo zjistit, tajný scénář slibuje řadu zajímavých momentů. "Bude to můj večer, takže na pódiu budu já a ještě můj kamarád, který mě bude doplňovat. Víc ale nemohu říct," uvedl umělec, který se zároveň se svou rodinou již počtvrté v uplynulých dvou letech stěhoval.

Letošní rok není pro Matuše speciálním jen v rámci chystaného koncertu, který bude zároveň oslavou jeho padesátých narozenin. V květnu to byly dva roky, kdy uzavřel manželství s osudovou partnerkou Lucií. Zároveň je to týden, kdy se přestěhoval z pražského sídliště do domu se zahradou.

"Tento rok je opravdu pro mě mimořádný. Už jsme přestěhováni, takže z toho máme radost. Dva roky v manželství mě hodně zklidnily a mám tu nejlepší ženu na světě a teď se chystám na koncert, který pro mě osobně moc znamená. Kulatou padesátku slaví člověk jen jednou," svěřil pro ŽivotvČesku.cz zpěvák, který chystá show pro zhruba 400 lidí.

Jak se redakci ŽivotvČesku.cz podařilo zjistit, oslava zpěvákových narozenin v prostorách barokního zámku bude s velkolepým pohoštěním, které rozhodně nebude vhodné pro lidi v dietním režimu. Kromě úzkého okruhu nejbližších zpěvák pozval i několik slavných jmen, která s ním ale na pódiu vystupovat nebudou. Zpěvák chce neformálně spojit oslavu svých padesátých narozenin i s výročím dvou let v manželství, přítomna tak bude i jeho pohledná manželka Lucie, která v současnosti prokoukla, když se nechala odbarvit na blond.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.