Reklama:

Tajný scénář velkého dne Karlose a Lely: Na svatbu dorazí nejméně 200 hostů, tisková konference a svědek lobbista Ivo Rittig

Karlos Vémola a Lela Ceterová
Karlos Vémola a Lela Ceterová
Foto: Nextfoto
Lucie Tůmová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 25. 7. 2022

Svatební den »D« se blíží. Už ve čtvrtek vstoupí do svazku manželského Karlos Vémola (37) a jeho snoubenka Lela Ceterová (33). Redakce ŽivotvČesku.cz získala první detaily z chystané veselky, která rozhodně nebude ochuzena o pompéznost. O její organizaci promluvila budoucí nevěsta. "Vůbec nejsem nervózní, naopak se strašně těším," odhalila pro ŽivotvČesku.cz v úvodu své pocity partnerka a již brzy manželka známého MMA zápasníka.

Reklama:

Svatba sledovaného páru bude doslova show, na kterou pozvaní jen těžko někdy zapomenou. Alespoň to slibují první přísně střežené detaily, které se redakci ŽivotvČesku.cz podařilo získat. Už jen z logiky věci, málokdo by v případě českého Terminátora čekal, že půjde o nějakou komorní událost jen v rodinném kruhu.

Reklama:

Že půjde o velkou akci, svědčí i počet svatebních hostů. "Je pozváno 200 lidí a další známí za námi dorazí ještě večer na raut," svěřila pro ŽivotvČesku.cz maminka dvou dětí, dcery Lili (2,5) a syna Rockyho (7 měsíců). Veselka by měla být luxusní a extravagantní, ale ani o tradice hosté nepřijdou.

"Určitě dodržíme nějaké zvyky. Navíc se všichni mohou těšit hned na několik překvapení," řekla tajemně playmate pro ŽivotvČesku.cz.

Čeká se, že na svatbě bude také kolotoč a bude to pořádná jízda. "Teď mi do kolotočů hází boty. Letos už je na té louce postavený stan, s čímž jsem nepočítal. Takže na to není úplně tolik prostoru. Kolotoč tak bude muset být asi jenom malý, labutě nebudou," uvedl pro iSport.cz před časem Karlos Vémola, kterému podle zjištění redakce ŽivotvČesku.cz půjde za svědka známý lobbista a kamarád Ivo Rittig (59).

"Momentálně jsou přípravy v plném proudu, stará se o nás svatební agentura, se kterou jsme měli mnoho a mnoho schůzek. Jsem za to ráda, protože já i Karlos toho máme docela hodně. Vůbec nejsem nervózní. Jsem společenská a na lidi zvyklá. Naopak se moc těším. Koukala jsem tedy raději i na počasí, má být 27 stupňů, tak to je fajn. Ale jinak myslím, že teď budu mít tolik starostí a práce, že na stres ani nebude čas," vysvětlila pro ŽivotvČesku.cz.cz vnadná plavovláska ohledně dotazu, zda krátce před svým velkým dnem vše stíhá a nehraje u ní prim nervozita.

A protože si budoucí novomanželé uvědomují, že jejich svatba bude patřit mezi hlavní události léta, rozhodli se o ni podělit s novináři. "Exkluzivně jsme se dohodli s jedním společenským deníkem, který bude s námi celý den. Aby o to ale nepřišla i jiná média, uděláme v půl osmé večer takové mediální okénko, kam budou moci zástupci médií dorazit a udělat fotky, natočit nás, zeptat se," nastínila program velkého dne Lela Ceterová pro ŽivotvČesku.cz.

Letošní sňatek mohl přerušit, alespoň to MMA zápasník tvrdil, jen případný jeho neúspěch při sobotním hlavním MMA zápase turnaje na pražské Štvanici asociace Oktagon. Před duelem Karlos Vémola totiž prohlásil, že pokud prohraje, žádná svatba nebude. Aleksandaru Iličovi ze Srbska ale v prvním kole nedal šanci a sportovní terminologií ho »ukončil«. Na Instagramu poté své partnerce poděkoval a napsal, že svatba bude.

"Veliký poděkování patří i mojí ženě, která stojí vždy při mně a dobrá zpráva nakonec: lásko, pás je doma a svatba ve čtvrtek bude!" doslova napsal Karlos Vémola ke snímku s nastávající manželkou a dvěma společnými dětmi - dcerou Lili a synem Rockym.

Sňatek měla vnadná blondýna se zápasníkem bojových umění MMA uzavřít už loni 28. července. Bohužel přišly zdravotní potíže, influencerka procházela rizikovým těhotenstvím a český Terminátor, jak si Karlos Vémola přezdívá, zase léčil nepříjemné zranění.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: