Tajný tip Moniky Babišové na sobotní večer. Nechá se rozmazlovat živou svatbou pro tisíce lidí

Manželka premiéra Monika Babišová
Manželka premiéra Monika Babišová
Foto: nextfoto.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 20. 2. 2021

Pohledná manželka premiéra České republiky má tajný tip, jak si zpříjemnit sobotní večer. I když veškeré kulturní akce jsou zastavené, občas se objeví něco, co stojí za pozornost a ví o tom i Monika Babišová (46). Redakci ŽivotvČesku.cz totiž přiznala, že zvažuje sledovaní projektu moderátora Leoše Mareše (44) s názvem Staré pecky, který se ponese v duchu opravdové svatby.

Na přímou otázku, zda si nenechá uniknout on-line koncert v produkci slavného moderátora odpověděla nejistě. "Možná ano, možná ne," uvedla pro redakci ŽivotvČesku.cz charismatická manželka Andreje Babiše (66), která na Instagramu slavného moderátora o show projevila zájem. Aby také ne, když Leoš Mareš slibuje nejen skvělé hosty, společné taneční vystoupení s Jiřím Kornem, ale hlavně opravdovou svatbu.

Leoš Mareš dostal plno nabídek od párů, které chtěly mít svatbu v rámci jeho online show. Zamilovaná dvojice, která byla vybrána, má to štěstí, že jim při příchodu k oltáři bude zpívat Marie Rottrová píseň Lásko voníš deštěm.

Pokud Monice Babišové něco zásadního do večerního programu »neskočí«, dá se očekávat, že si kulturní show, kterou moderátor po zaplacení vstupenky bude lidem pouštět do obývacích pokojů, rozhodně užije. Bude se totiž rozhodně na co dívat.

Zpěvák Marek Ztracený (36) má za sebou vystoupení, na které nikdy nezapomene. V Pardubicíc...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu