Takhle budou vypadat vánoční svátky u herečky Dany Batulkové. Ukázala své přepychové bydlení a nazdobený stromek

Herečka Dana Batulková
Herečka Dana Batulková
Foto: Nextfoto
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 14. 12. 2021

Do Štědrého dne zbývá přesně 10 dní a v některých domácnostech už přípravy na něj vrcholí. Nejinak je tomu i u herečky Dany Batulkové (63), která už se na sociálních sítích pochlubila krásně nazdobeným stromečkem. "Mám ráda klasiku tak, jak se to dělá," prozradila o vánočních tradicích pro ŽivotvČesku.cz a popsala, co je pro ni na Vánoce důležité.

Vánoční atmosféru si každoročně každý dotváří sám dle svého vkusu. Někdo má rád různobarevný stromek, někdo dekorace ladí do specifických barev, další si potrpí na dodržování i starších tradic, jakými je třeba rozkrajování jablka či lití olova. U Dany Batulkové na Štědrý den neprobíhá nic zvláštního a některé tradice se poctivě dodržují.

"Mám ráda klasiku tak, jak se to dělá. Stromeček, na Štědrý den kapr a bramborový salát, šupina pod talíř, předávání dárků, nedělám nic zvláštního," řekla pro ŽivotvČesku.cz Dana Batulková, která věří, že kapří šupina pod talířem jí do dalšího roku přinese štěstí.

Po štědrovečerní večeři tradičně následuje rozbalování dárků. Oblíbená herečka nemá žádné zvláštní přání, ani věc, kterou by chtěla pod stromečkem najít. Má poměrně velkou rodinu a nejdůležitější pro ni je, že právě s tou bude nejkrásnější svátky v roce trávit.

"Mně jsou dárky celkem jedno, já nic zvláštního nepotřebuju. Pro mě je důležité, že se sejdeme jako rodina a hlavně ve zdraví, jinak nemám žádné speciální přání," dodala Dana Batulková pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.