Takhle by se mladé herečky měly oblékat. Při pohledu na Míšu Tomešovou a Anetu Krejčíkovou srdce stylisty slavných zaplesalo

Míša Doubravová a Aneta Krejčíková
Míša Doubravová a Aneta Krejčíková
Foto: Nextfoto
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 23. 3. 2023

V pondělí Česká televize představila v kině Lucerna svůj nový seriál Volha a této slavnostní příležitosti se zúčastnila celá řada známých osobností. Svými outfity zaujala módní policii dvojice hereček - Michaela Tomešová (31) a Aneta Krejčíková (31). "Přesně takhle by se měly mladé herečky oblékat," pochválil je pro ŽivotvČesku.cz stylista slavných Kája Pavlíček (50).

Televizní minisérie Volha, která vypráví o dvaceti letech v Československé televizi skrze postavu televizního řidiče, je žhavou novinkou z produkce České televize. Její premiéra proto neměla nouzi o slavné hosty, mezi kterými se obzvlášť vyjímala dvojice krásných a talentovaných hereček.

Outfity Míši Tomešové a Anety Krejčíkové pro ŽivotvČesku.cz pochválil stylista slavných Kája Pavlíček, na kterého udělaly skutečně dobrý dojem. "Je vlastně těžké určit, které z nich to slušelo více, protože oba dva modely se mi moc líbí. Myslím, že přesně takto by se mladé herečky měly oblékat. Je to hravé, svěží a stylové, já jsem spokojen," pochvaloval si známý módní kritik, kterému obyčejně neunikne jediný detail.

"Co se týká Míši, tak si myslím, že ten modrý outfit je zajímavý, boty k němu zvolila vhodné. Možná bych zvolil jinou kabelku, která by působila méně sportovně. Nenápadné líčení je za mě v pořádku, i když by to asi sneslo klidně i něco výraznějšího," uvedl pro ŽivotvČesku.cz Kája Pavlíček s tím, že pro premiéry filmů a seriálů mu tento typ odívání připadá vhodný.

Oblečení, které zvolila Aneta Krejčíková, odhalilo bříško. Vzhledem k tomu, že se ale nejednalo o úplně formální akci s jasně daným dress codem, je Kája Pavlíček toho názoru, že to v tomto případě nijak neuráží, a to také proto, že v podání sympatické umělkyně nepůsobí model vulgárně.

"Myslím, že je to mladistvé a takové jarní. Na nohou má Aneta lodičky, takže obuv je také v pořádku. Ke hnědým tónům se hodí i její výrazná rtěnka, takže za mě je to také v pořádku," řekl pro ŽivotvČesku.cz módní expert, kterého velmi potěšilo, že tentokrát oběma dámám mohl udělit jen kladné hodnocení.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.