Takhle bydlí největší rival Andreje Babiše. Politik Ivan Bartoš odhalil, jak žije v pronajatém bytě

Předseda Pirátů Ivan Bartoš
Předseda Pirátů Ivan Bartoš
Foto: se souhlasem Ivana Bartoše
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 19. 3. 2021

Předseda Pirátů žije se svou milovanou rodinou nedaleko historického centra Prahy. Jeho domácnost je skromná, ale vše v ní má své místo. Byt je pronajatý. "Máme s manželkou rádi věci, které mají patinu, ono třeba staré stylové křeslo vyjde v bazaru levněji, než nové z domu nábytku," vysvětlil pro ŽivotvČesku.cz Ivan Bartoš (40), že u něj doma lze jen těžko hledat moderní design.

V útulném bytě žije předseda v současnosti podle průzkumů nejsilnější strany v koalici se STAN s manželkou Lydií Frankou (38), dcerou Amélií a synem Bertramem.

"Když jsme zde začali bydlet, prostě jsme sestěhovali vybavení dvou malých domácností, něco vyměnili, něco dokoupili a co jsme měli navíc, jsme dali přátelům," popsal pro ŽivotvČesku.cz politik, že domácnost má zařízenou útulně, nikoliv honosně a zejména tak, aby se celá rodina v ní cítila pohodlně.

"Důsledně třídím odpad a na rostlinný bio odpad mám už 2 roky vermikompostér. Tzv. žížalí šťávu pak vozím na komunitní zahradu Pastvina na hnojení a rozložený odpad dávám ke kytkám, pod chilli papričky, které přes sezónu amatérsky pěstuju, nebo pod rajčata na společný balkon, co je v mezipatře na chodbě," upřesnil Ivan Bartoš pro ŽivotvČesku.cz. V pronajatém bytě tak nemá nouzi ani o oblíbené »zahradničení«.

Co je zajímavostí, a ze snímků patrné, že u Bartošových převládá zejména straší nábytek. Moderní prvky jsou spíše výjimečné. Ivan Bartoš tak dokazuje, že nejdůležitější pro něj je mít domácnost zařízenou tak, kde se cítí příjemně.

Od konce voleb do Sněmovny, které proběhly 8. a 9. října, se mnohé změnilo. Vítězem se sta...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu