Takhle dnes vypadá Cody ze seriálu Krok za krokem. Herec Sascha Mitchell má nové tetování

Herec Sascha Mitchell
Herec Sascha Mitchell
Foto: Profimedia.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 13. 12. 2020

Herec Sascha Mitchell (53) se proslavil v roli bratrance Codyho v seriálu Krok za krokem. Roky utekly jako voda a dnes svým vzhledem připomíná spíš zápasníka tvrdých bojových sportů. Jeho tělo navíc zdobí několik hodně netradičních tetování. Teď se pochlubil novým - mužem ve svářečské helmě.

Pohledný Američan patřil v populárním »devadesátkovém« seriálu Krok za krokem, který si v Česku zamiloval snad každý, k nejoblíbenějším postavám. Jeho role Codyho Lamberta, tak trochu přitroublého a dobrosrdečného mladíka, zaujala nejen velmi »koukatelným« vzhledem samotného Mitchella, ale i jeho skvělým hereckým výkonem. Byl přirozeně vtipný, působil na diváky pohodově a ve chvílích, kdy se ocitl někdo z klanu Lambertových nebo Fosterových v nesnázích, vždy přispěchal na pomoc nebo měl v rukávu alespoň radu – ať už účinnou, nebo naprosto k ničemu. 

Herec kromě toho, že pravidelně cvičí a má skutečně svalnatou postavu, se pyšní několika tetováními na těle. To poslední, který se nechal vytvořit zpodobňuje svářeče při práci. Dílko si nechal vytetovat v Los Angeles.

Seriál začala vysílat americká televizní stanice ABC už v roce 1991, takže od dob natáčení uběhla pěkná řádka let. Letos v červenci herec oslavil 53. narozeniny a jeho věk by mu někdo jen stěží hádal. 

Sascha Mitchell je i hrdým otcem čtyř dětí – Caroline, Stacy, Ethana a Pauliny. Právě Caroline v sobě nezapře hereckou krev a přesto, že by se mohla vrhnout bez přemýšlení na dráhu modelky, snaží se prorazit ve světě filmu. 

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.