Takhle dnes vypadá Lena z reality show Big Brother. Promluvila o tom, jak dnes žije

Z Leny se stala půvabná maminka
Z Leny se stala půvabná maminka
Foto: ŽivotvČesku.cz

Když se objevila ve známé šmírovací soutěži nejsledovanější tuzemské komerční televize, okamžitě se zařadila k nejvýraznějším soutěžícím. A také nejpohlednějším. Od soutěže ale uplynula řada let a dnes je z krásné Leny Záhorské (40) maminka na plný úvazek, která ani léta po soutěži nezpřetrhala vazby s některými kamarády z reality show. "Vychovávám dceru a žiji běžný život," prozradila pro ŽivotvČesku.cz o svém aktuálním životě.

Lena za patnáct let od soutěže zkrásněla. "Dnes jsem maminka osmileté dcery. Stále žiji v Brně a s některými lidmi ze soutěže jsme kamarádi dodnes. Vlastně udržujeme velké přátelství," řekla pro ŽivotvČesku Lena, která se pravidelně stýká s Milanem »Mikešem« Peškem a jeho manželkou a vítězem reality show Davidem Šínem, kterému dnes neřekne nikdo jinak než »Šrek«.

Ve vile prošpikované kamerami se řadila Lena ke kontroverzním účastnicím. Dnes na soutěž vzpomíná s úsměvem.

"Soutěž asi každému z nás něco dala a něco vzala. Já jsem ráda za to, že jsem poznala lidi, se kterými se přátelím dlouhých patnáct let a pravidelně několikrát do roka se navštěvujeme," dodala pro ŽivotvČesku.cz půvabná Lena.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu