Takhle dnes vypadá miss z roku 2007. Lucie Hadašová si je s dcerou podobná jako vejce vejci

Lucie Hadašová Bednářová
Lucie Hadašová Bednářová
Foto: Nextfoto
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 10. 6. 2022

V roce 2007 zvítězila jako křehká a éterická blondýnka v Miss ČR. Velmi brzy se však stáhla do ústraní a místo přehlídkových mol se začala věnovat něčemu docela jinému - rodičovství. Řeč je o Lucii Hadašové (35), provdané Bednářové. Ta se nyní po dlouhé době objevila na veřejnosti po boku své dcery, která jako by jí z oka vypadla. "Máme se dobře. Žijeme úplně obyčejný, skoro až nudný rodinný život, ale jsem tak spokojená," uvedla pro ŽivotvČesku.cz.

Modelka Lucie Hadašová vzešla do světa modelingu ze soutěže krásy Miss ČR v roce 2007. Na rozdíl od mnoha kolegyň a nositelek korunky však poměrně brzy dala před světly reflektorů přednost rodině. Už v roce 2009 se totiž provdala za hokejistu Jaroslava Bednáře (45), se kterým žije dodnes, a vypadá to, že jsou velice spokojení.

Dvojice vychovává dvě dcery, Denisu (11) a Vanessu (7), které jako by své mamince z oka vypadly. A právě s mladší z nich se nyní ukázala na dětském dni, který pořádala porodnice v pražském Podolí, přestože se jinak na veřejnosti objevuje jen zřídka.

"Máme se dobře, ale nevím, jestli by to bylo nějak zajímavé pro čtenáře, žijeme úplně obyčejný a nudný rodinný život. Ale jsem tak spokojená," řekla pro ŽivotvČesku.cz někdejší královna krásy.

"Momentálně hodně taxikařím, protože žijeme za Prahou a holky mají spoustu kroužků. Naštěstí je ale zatím baví podobné věci, tak se to dá zvládat. Obě jsou v taneční skupině, chodí na tenis, koně a podobně. Kdybych měla kluka, kterého bych musela vozit ještě třeba na fotbal, tak už by to asi šlo zvládat jen těžko," popsala pro ŽivotvČesku.cz svůj zaneprázdněný život maminky dvou malých slečen.

Protože jsou Lucii Hadašové obě dívky skutečně velmi podobné, při pohledu na ně nejednoho člověka napadne otázka, zda některá z nich také nepokukuje po korunce královny krásy. "Řekla bych, že to nehrozí. Ony jsou obě spíše zaměřené na sport, ve kterém je podporujeme, a nepřijde mi, že by některá z nich jevila zájem o modeling. Je ale pravda, že je to možná ještě brzy, takže to může přijít. Já osobně si to ale nemyslím," vysvětlila krásná blondýnka, jaké zájmy její dcery mají.

Jí samotné se prý po pozlátku veřejného života nijak nestýská. "Užila jsem si to, ale nakonec jsem ráda, že jsem se vydala jinou cestou. Vítám ten klid, život není tolik hektický," řekla pro ŽivotvČesku.cz žena, která i po letech od svého vítězství vypadá natolik dobře, že by se na přehlídková mola mohla vrátit klidně hned zítra.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.