Takhle dnes vypadá Naďa Konvalinková. Herečka si zahrála na modelku, šarm neztrácí ani rok před sedmdesátkou

Naďa Konvalinková vypadá ve svém věku velmi dobře.
Naďa Konvalinková vypadá ve svém věku velmi dobře.
Foto: nextfoto.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 15. 8. 2020

Oblíbené herečce Nadě Konvalinkové táhne už na 70 let, což ale není vůbec znát. Kdysi populární moderátorka dětského programu Kuřátka, se po delší době objevila na společenské akci a takhle jí to slušelo.

Ačkoliv příští rok oslaví filmová legenda sedmdesáté narozeniny, ze svého osobitého kouzla neztratila ani trochu, což dokazují její nejnovější snímky. I přes velké vedro se Naďa objevila na módní přehlídce seniorů, jíž je už šestým rokem patronkou.

V bledě modré volné halence vybavená rouškou s konvalinkami a vějířem si odpoledne maximálně užila. Populární herečka je stále šarmantní a usměvavá, stejně tak, jako si ji všichni pamatujeme. Ze snímků je vidět, že si roli modelky velmi užívala a i přes tropické teploty rozdávala úsměvy na všechny strany

Vitální Naďa Konvalinková se ani v důchodovém věku nezastavuje. Momentálně se připravuje na muzikál Láska nebeská s hity Waldemara Matušky, jehož premiéra je plánovaná na únor příštího roku. Na to, jak dnes Maruška z pohádky Honza málem králem, vypadá, se podívejte v galerii.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.