Takhle dnes vypadá Petr Poláček ze SuperStar. Přezdívaný český Bon Jovi slaví 36. narozeniny

Petr Poláček s rodinou. Za 16 let o SuperStar se pořádně proměnil.
Petr Poláček s rodinou. Za 16 let o SuperStar se pořádně proměnil.
Foto: Archiv Petra Poláčka / Archiv TV Nova
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 2. 8. 2020

Upozornil na sebe během historicky první řady pěvecké show SuperStar. Jeho vystoupení týden co týden sledovaly miliony televizních diváků. Řeč je o Petru Poláčkovi, kterému se za 16 let od uplynutí soutěže značně změnil život. Mnozí na něj vzpomínají jako na českého Bon Joviho. Dnes slaví své 36. narozeniny a pro ŽivotvČesku.cz poskytl exkluzivní rozhovor o tom, jak dnes žije a jak bude slavit.

Čerstvý šestatřicátník Petr Poláček na sebe během finálových kol SuperStar upozornil zejména hlasovým rozsahem, ale také tím, že jeho hlas byl v písních podobný Jonu Bon Jovimu.

Za šestnáct let od soutěže se v jeho životě změnilo hodně. Oženil se, narodil se mu syn Tobiáš, stal se z něj instruktor bojových umění.

Stále se živím muzikou

Od soutěže to už je pěkná řádka let a u mě se změnilo mnohé. Tedy až na to, že se pořád živím muzikou,“ prozradil pro ŽivotvČesku.cz sympatický Petr, který se řadil i k finalistů, jimž pravidelně na pódiu přistávaly plyšové hračky a sem tam i spodní prádlo náctiletých dívek…

Petrovi aktuálně většinu času zabírá hudba, ale zároveň je instruktorem sebeobrany. „Vyučuji jako instruktor bojové umění Krav Maga, což je disciplína, která mě hodně baví. Nejvíce jsem ale pyšný na svou rodinu. S manželkou máme téměř rok a půl starého syna Tobiáše. Strašně si rodinný život užívám,“ řekl finalista SuperStar, který si svou manželku Katku stihl vzít ještě před synovým narozením.

Co všechno Petr Poláček řekl o svém aktuálním životě, si poslechněte v exkluzivním audiorozhovoru. Petrovi k jeho narozeninám gratulujeme.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.