Reklama:

Takhle dnes vypadá sestra Ivety Bartošové. Vedle své tety se postavil Artur Štaidl, o kterém promluvil manžel jeho zesnulé matky

Ivana Bartošová a Artur Štaidl
Ivana Bartošová a Artur Štaidl
Foto: Nextfoto
Markéta Prosová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 5. 5. 2022

Syn zpěvačky Ivety Bartošové (†48) a skladatele Ladislava Štaidla (†75) přišel o maminku, když mu bylo pouhých 17 let. V lednu loňského roku přišel i o otce. Artur Štaidl (25) vyrostl v sympatického muže, který ani přes četné útrapy neztrácí chuť do života. Ve středu večer měla slavnostní premiéru minisérie mapující život české popové princezny v pražském kině Lucerna, kde se syn slavných rodičů objevil po boku své tety Ivany (56). Pro ŽivotvČesku.cz promluvil vdovec po zpěvačce Josef Rychtář (64).

Reklama:

Artur Štaidl vyrostl z roztomilého malého chlapce v elegantního mladého muže. Na premiéru dorazil v dobře padnoucím obleku doplněném černou košilí a motýlkem. Pomyslnou třešničkou na nadčasovém černém outfitu byl hravě barevný kapesníček složený v přední kapsičce saka.

Reklama:

Sympatického syna slavných rodičů velmi potěšila přítomnost jeho tety Ivany Bartošové, se kterou se velmi vřele několikrát objal a společně zapózovali fotografům. Ne s každým však má Artur Štaidl tak vřelé vztahy jako se svou tetou Ivanou.

"V kontaktu s Arturem nejsme, od toho neštěstí vůbec. On se odmlčel sám od sebe a odstěhoval se k panu Štaidlovi. Líto? Mrzí mě snad možná, že se nezajímal, co bylo, jak bylo, že se mohl zajímat o to, co se v posledních letech stalo s Ivetkou. Jinak o něm vůbec nic nevím. Doufám, že se mu daří dobře," povzdechl si pro ŽivotvČesku.cz vdovec po zpěvačce, která dokázala udivovat veřejnost svými životními vzestupy a pády.

Minisérie Iveta startuje na Voyo v pátek. Hlavní roli Ivety Bartošové ztvární herečka Anna Fialová. V roli Petra Sepéšiho diváci uvidí Vojtěcha Vodochodského.

Pro ŽivotvČesku.cz na mladíka před časem zavzpomínala jeho bývalá chůva Zlata Golda Dvořáková, která pro něj byla druhou mámou. "S Arturem v kontaktu nejsem. Jen s maminkou Svatavou, občas si zavoláme a zavzpomínáme, mám ji ráda," řekla již dříve pro ŽivotvČesku.cz Golda, která na zpěvačku stále myslí a vzpomíná na dny, které předcházely těžkým životním karambolům, kdy Iveta byla v dobré kondici a měla chuť do života.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: