Takhle dnes vypadá Tomáš Savka. Finalista SuperStar a držitel ceny Thálie promluvil o manželce a vánočním náporu

Tomáš Savka
Tomáš Savka
Foto: Se svolením Tomáše Savky
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 8. 12. 2022

Držitel ceny Thálie a účastník slavné pěvecké show Tomáš Savka (39) je jeden z mála finalistů historicky první řady show SuperStar, který se dokázal skutečně vypracovat až ke hvězdám. Pro ŽivotvČesku.cz prozradil nejen to, jak aktuálně žije, ale i jak obtížné je pro něj najít kompromis mezi pracovními závazky a rodinnými povinnostmi. "Musím hlavně poděkovat své manželce, že mám její plnou podporu v tom, co dělám, protože na Vánoce mě čekají jen dva dny volna," přiblížil na dotaz redakce talentovaný a sympatický umělec.

Charismatický zpěvák je pyšným tatínkem dcery Anny Viktorie. Zpěvák se sice snaží být co nejčastěji s rodinou, ale jeho diář mu to moc nedovoluje. Jeho uhrančivá manželka Zuzana, na kterou zpěvák a herec nedá dopustit, mu je podporou a snaží se mu ve všem vycházet maximálně vstříc.

"Moje žena je nejen partnerkou, manželkou, ale i ženou, která je moje osudová. Je tolerantní a empatická a za to jí musím poděkovat. Před Vánoci mě čeká nejen divadelní premiéra, ale vystupuji i hudebně v rámci koncertů s Hudbou Hradní stráže a Policie České republiky, takže budu mít jen dva dny volna, které chci naprosto věnovat rodině. To znamená, že 24. a 25. prosince si užijeme Vánoce společně," prozradil na dotaz hlasově mimořádně nadaný Tomáš Savka pro ŽivotvČesku.cz s tím, že pokud jde o SuperStar, jít do soutěže bylo jedno z jeho nejlepších rozhodnutí.

Savkova manželka Zuzana, která je bývalou baletkou, má tři velké syny z předchozího vztahu s baletním mistrem Jiřím Pokorným. Celkem tak má čtyři děti, které jí občas nedají vydechnout, a manžel Tomáš vždy o ní mluví jen s respektem a nesmírnou úctou.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.