Takhle létá Helena Vondráčková na koncerty. Ukázala záběry, jak to vypadá za letu v kokpitu soukromého letadla. Manžel vtipkoval, že nic neovládá

Autor: Helena Vondráčková | Let letadlem H. Vondráčkové
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 6. 7. 2022

Manžel zpěvačky Heleny Vondráčkové (75) našel poměrně dost efektivní způsob, jak se vyhnout komplikacím, které jsou spojeny s cestováním na hudební vystoupení své osudové ženy. O to více, když má několik akcí, které na sebe třeba ve dvou dnech navazují. Kolony na dálnicích neabsolvují, protože na vystoupení zpěvačka s manželem Martinem Michalem (63) létají soukromým letadlem. Pro ŽivotvČesku.cz fenomenální umělkyně popsala, jak to přesně probíhá, protože před pár dny musela využít leteckých zkušeností svého manžela.

Oblíbená popová zpěvačka na svá vystoupení létá už několik let. Původně to byl nápad jejího manžela, který je vlastníkem pilotní licence a letadla jsou jeho velkou srdcovou záležitostí.

"Letěli jsme před pár dny a let byl krásný, protože bylo úžasné počasí. Letěli jsme, protože jsem měla koncert v Českém Těšíně a po koncertu mě manžel vysadil v Přerově, kde jsem druhý den nastupovala na pravidelný turnaj Tenisové akademie Petra Huťky a byli jsme domluveni, abychom nemuseli absolvovat cestu autem, že pro mě přiletí, čímž jsme si ušetřili čas, což se nakonec povedlo," popsala pro ŽivotvČesku.cz úspěšná zpěvačka Helena Vondráčková s tím, že na turnaji získala i pohár, který ve své skupině získala za třetí místo.

"Skvělé na tom je hlavně to, že takto lze absolvovat několik vystoupení za den. Helča si let užívá a co si na tom hlavně cení, že nestojíme nikde v kolonách na dálnici," řekl pro ŽivotvČesku.cz osudový muž zpěvačky, se kterým jsou už dlouhých 19 let manželé a nerozlučnými partnery.

Jak to vypadá, když manželé usednou do soukromého letounu, se podívejte ve videu.

Martin Michal s manželkou Helenou
Martin Michal s manželkou Helenou
Foto: Se svolením Heleny Vondráčkové

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.