Takhle se k sobě tulili Petr Vágner a jeho nová partnerka. Stále ale není rozvedený. Promluvil o výletě s blond kráskou

Petr Vágner s novou partnerkou
Petr Vágner s novou partnerkou
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 25. 8. 2021

Je to několik měsíců zpět, co se provalilo, že moderátor Primy Petr Vágner (43) už není se svou manželkou Gábinou (44), se kterou vychovává dvě děti, ale má novou partnerku. Poprvé se společně ukázali ale až v Karlových Varech na filmovém festivalu. "Byl jsem ve Varech pouze na otočku v rámci módní roadshow Beaty Rajské. Celou ji moderuji a tentokrát mě Bea pozvala, abych nemusel pořád jen pracovat a mohl si udělat s přítelkyní hezký výlet," řekl pro ŽivotvČesku.cz charismatický moderátor.

Na Petrovi bylo vidět, že je skutečně šťastný. Ale loňský rok nebyl úplně tak skvělý, došlo bohužel k rozchodu s manželkou, se kterou žil více než 15 let. Podle všeho si měla manželka Petra Vágnera před časem najít nový vztah. Moderátor a herec také nechtěl zůstat sám a v prosinci byl poprvé viděn s novou ženou Silvií Vlčkovou.

V současnosti Petr Vágner už nežije ve společné domácnosti s manželkou - byt na pražských Vinohradech opustil a přestěhoval se k nové partnerce - a tím, že společné závazky s manželkou jsou už jen z větší části formalitou, Vágner tak s klidným svědomím mohl svou novou partnerku vzít oficiálně do společnosti na festival do Varů. Tam podle portálu Super.cz je v současnosti i jeho zatím stále manželka, která portálu přiznala, že rozvod je na spadnutí. "Je to v procesu," uvedla k manželství s moderátorem druhé nejsledovanější komerční stanice.

Moderátor pro ŽivotvČesku.cz popsal, jak si výlet ve Varech po boku půvabné partnerky užil. "Byl jsem ve Varech pouze na otočku v rámci módní roadshow Beaty Rajské. Celou ji moderuji a tentokrát mě Bea pozvala, abych nemusel pořád jen pracovat a mohl si udělat s přítelkyní hezký výlet. Ve dvě hodiny ráno už jsem zase doma v Praze a čeká mě moderování na mé domovské stanici," prozradil pro ŽivotvČesku.cz charismatický moderátor, který je po delší době opět šťastný, což je na něm zřejmé.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.