Reklama:

Takhle se stříhá Jiří Krampol před velkým stěhováním. Je rád, když mu to sluší, říká jeho kadeřník

Jiří Krampol
Jiří Krampol
Foto: Se svolením Petra Pityho Krejczyho
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 3. 6. 2024

Herec Jiří Krampol tráví poslední dva měsíce v Nemocnici Na Františku. Čeká, až se uvolní místo v domě s pečovatelskou službou, kam se ihned, jak to bude možné, nastěhuje. Jelikož má od lékařů zakázané i vycházky ven, přátelé a známí za ním dochází do nemocnice. Svou návštěvou ho potěšila i známá dvojice Petr Krejczy s partnerem Vítkem, který je kadeřníkem. "Když nemůže Jirka za námi, musíme my za ním," uvedl pro ŽivotvČesku.cz podnikatel Petr Krejczy, jehož doménou je kosmetická péče. Známého herce partneři zkrášlili přímo na chodbách nemocnice.

Reklama:

Legendární herec a dabér Jiří Krampol pobývá v nemocnici už přes dva měsíce. Dle jeho slov se domů už nedostane a čeká, až se bude moci nastěhovat do domu s pečovatelskou službou. "Pokud vše klapne, tak bych se měl stěhovat velmi rychle. Takže čekám v nemocnici, pustit domů mě nechtějí, aby se mi nic nestalo," upřesnil známý umělec pro ŽivotvČesku.cz.

Reklama:

Jelikož ale nemůže ven, do nemocnice za ním došel i jeho dvorní kadeřník s partnerem Petrem Krejczym, který se stará o hercův vzhled již několik let.

"Jiřík za námi chodí pravidelně do salónu na Uhelném trhu spoustu let, takže když teď nemohl přijít k nám, museli jsme my za ním. On je rád, když je upravený, a rád se o sebe stará. Upravili jsme mu obočí, vlasy... Všechno," sdělil pro ŽivotvČesku.cz majitel salónu krásy Petr Krejczy, jenž se v minulosti s partnerem Vítkem staral i o Krampolovu manželku Hanku.

I když je Jiří Krampol ve vynikající péči lékařů, už se nemůže dočkat, až nemocnici opustí. Pro ŽivotvČesku.cz popsal český Belmondo denní režim, který ve zdravotnickém zařízení musí dodržovat.

"Ráno vstanu, zacvičím si na posteli, to dělám o své vlastní vůli, pak rehabilituji, čtu si a čekám, občas se projdu po chodbě. Na procházky ven nemohu, jen po chodbách," řekl pro ŽivotvČesku.cz umělec.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: