Takhle se změnila Halle Berryová: Vrásky jí v 56 letech přidělávají výčitky kvůli dětem a vzpomínky na domácí násilí

Halle Berryová
Halle Berryová
Foto: Profimedia
Lucie Tůmová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 12. 8. 2022

V neděli oslaví 56. narozeniny americká herečka a nově i režisérka Halle Berryová. Čokoládová kráska si za svůj život vytrpěla už mnohé. V dětství zažívala šikanu kvůli barvě pleti, několik let byla obětí domácího násilí, při kterém částečně přišla o sluch a pak následovala dlouhá soudní tahanice o dceru s expartnerem Gabrielem Audrym (45). Bývalá modelka pro magazín Women's Health popsala, jak vnímá, že obě její děti mají jiné otce, s nimiž nežije, a proto trpí tím, že společně netráví příliš času.

Držitelka několika korunek krásy a finalistka Miss USA neměla jednoduché dětství. Nejprve zažila rozvod rodičů a následně šikanu na základní škole kvůli barvě pleti.

V roce 1991 téměř ohluchla na jedno ucho v důsledku napadení od svého tehdejšího přítele, zpěváka zpěvák Christophera Williamse (54).

Představitelka bondgirl ze snímku Dnes neumírej, byla nejdříve vdaná za basseballového hráče Davida Justice (56) a písničkáře Erica Benéta (55).

Osudovým mužem se ale v jejím životě v roce 2005 stal kanadský model Gabriel Aubry, po jehož boku strávila pět let a porodila mu dceru Nahlu (14). Vztah ale skončil špatně a po dlouhých tahanicích soud rozhodl o střídavé péči a vysokém výživném pro blonďatého krasavce, což Halle Berry velmi těžce nese dodnes.

Potřetí se první Afroameričanka, která získala Oscara, vdala v roce 2013 za herce Oliviera Martinéze (56). Několik měsíců po svatbě se jim narodil syn Maceo (8). Manželství ale opět brzy skončilo a přišla střídavá péče.

S tou se herečka jen těžko smiřuje. "Moje děti mají dva různé tatínky a tak je (své děti) vídám jen polovinu času, co bych mohla. Musím si občas zajít promluvit s lidmi, aby mi pomohli přijít na to: "Jak mohu činit nejlepší rozhodnutí pro své děti? Jak jim mohu pomoci vyrovnat se s tímto životem, který jsme jim my - jejich tatínci a já - dali?," svěřila se pro magazín Women's Health.

Krach vztahů, z nichž vzešly její potomci, si stále vyčítá. "Cítím se hodně provinile. Myslíš si, Bože, měla jsem to udělat lépe. Zároveň mi ale připomíná, že se vždy musíme postarat především sami o sebe, protože nemohu být dobrou matkou pro své děti, pokud nejsem šťastná a nemám ze sebe dobrý pocit," uvedla k tomu, jak se cítí, Halle Berryová, jež nyní žije se zpěvákem Van Huntem (52).

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.