Takhle se změnila Zlatuška ze SuperStar. Petra Páchová prozradila, jak tráví léto s dvěma malými dcerkami

Petra Páchová
Petra Páchová
Foto: Se svolením Petry Lstibůrkové Páchové
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 15. 7. 2022

Teprve sedmnáctiletá rusovláska s vlídným úsměvem a přezdívkou Zlatuška učarovala před 18 lety divákům pěvecké soutěže SuperStar. Petře Páchové zůstaly zářivé vlasy, ale jinak se u ní mnoho změnilo. Nyní je maminkou dvou holčiček, se kterými si užívá prázdniny. "Teď mám hezké, takové české léto," prozradila pro ŽivotvČesku.cz.

Zpěv už je pro ni jen koníčkem a na doby v soutěži Česko hledá SuperStar už jen vzpomíná. Petra Páchová patřila ve svých 17 letech mezi benjamínky soutěže a v TOP 10 byla nepřehlédnutelná. Její hlas diváky zaujal a měla mnoho fanoušků, výherkyní se ale nestala. Nyní je především maminkou, která si aktuálně užívá prázdniny s dcerkami.

"Já budu léto trávit krásně. Byla jsem s holkami na skautským táboře, vrátila jsem se ke skautování, takže mi po tolika letech zase někdo říkal Zlatuško. Teď mám hezké, takové české léto. Byli jsme v Krkonoších. Já mám v létě radši hory než moře," řekla pro ŽivotvČesku.cz usměvavá Petra Páchová.

K dětem má nestárnoucí zpěvačka obecně blízko. Dnes se už neživí zpěvem, ale pracuje s ratolestmi. Kromě několika dní na táboře s nimi tak tráví i svou pracovní dobu, kdy je učí keramiku. Právě toto povolání jí dovoluje mít celé prázdniny volno a užívat si čas strávený s dcerami.

"Mám prázdniny stejně s dětmi. Moje starší dcera začala loni chodit do první třídy, takže nám teprve začal ten režim. Předtím jsem byla jen s holčičkami, užívala si to, teď už jsme víc v systému. My máme naštěstí moc krásnou školu, kde je dcera šťastná, za to jsem vděčná," prozradila pro ŽivotvČesku.cz žena, která nestárne a stále šíří pozitivní energii.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.