Takhle šel čas s Hanou Krampolovou. Zdravotní problémy se s ní táhly téměř deset let

Problémy Hany Krampolové začaly přibližně před deseti lety.
Problémy Hany Krampolové začaly přibližně před deseti lety.
Foto: nextfoto.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 5. 8. 2020

Jiřímu Krampolovi (82) stále nedochází, co se stalo. Alespoň taková jsou jeho slova po náhlém úmrtí jeho milované manželky Hany (†59), která mu zemřela v náručí poté co doma upadla cestou na toaletu a ztratila vědomí. Jiří Krampol si Hanku vzal 19. února 1993 v Kladně. A dá se říct, že nebyl snad den, kdy by manželé nebyli spolu. Jenže už zhruba před deseti lety se u Krampolové začaly ozývat zdravotní problémy.

Bývalá učitelka v mateřské škole zemřela doma v bytě blízko Staroměstského náměstí.

Problémy Hany Krampolové se objevily už v minulosti, kdy prodělala operaci kolene. Následně jí zemřela maminka a v minulosti se přidaly potíže s prášky i alkoholem a také psychické problémy. Kvůli této kombinaci jí zeslábl organismus a několikrát skončila v nemocnici.

Problémy s psychikou

V roce 2017 dostala Hana Krampolová epileptický záchvat a odvezli ji do nemocnice na pražském Karlově náměstí, kde si ji nechali. Několikrát skončila v psychiatrické léčebně a zkolabovala také na dovolené v Tunisku, kde byla několik dní na jednotce intenzivní péče.

"Teď už je vše dobré. Jsme s Hankou na obědě a jsem od srdce rád, že už je konečně v pořádku. To je moje největší oslava," řekl herec pro ŽivotvČesku.cz, když slavil své narozeniny před třemi týdny.

Jenže v té době plynul manželce Jiřího Krampola drahocený čas... Hana Krampolová zemřela v pondělí v 18:30 na vnitřní krvácení způsobené prasklým vředem v žaludku. Jak še čas s manželkou oblíbeného herce se podívejte do galerie.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.