Takhle si dává do těla Alena Šeredová: Tajemství dokonalé postavy po 3 dětech odhaleno

Alena ukázala, jak si udržuje figuru.
Alena ukázala, jak si udržuje figuru.
Foto: Archiv Aleny Šeredové
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 20. 8. 2020

Alena Šeredová (42) si se svým partnerem Alessandrem Nasim (46) a jejich dcerou Vivienne Charlotte užívají příjemných rodinných chvilek. Někdejší hvězda přehlídkových mol je mezi svými fanoušky oceňována zejména za to, že si dokáže udržovat hodně parádní postavu, a to i přes to, že má »na krku« tři děti. Teď ukázala, jak to vlastně dělá.

Trojnásobná maminka, která má kromě maličké Vivienne také dva syny, Davida Leeho (10) a Louise Thomase (12), jejichž tátou je slavný fotbalový brankář Gianluigi Buffon (42), na sobě hodně dře.

Pochlubila se aktuálně snímkem, který jasně dokazuje, že své svůdné křivky musí stále udržovat v pohybu. Výsledek je ale pozoruhodný.

Po třech dětech má Alena, která žije v Itálii, postavu, kterou jí mladší kolegyně musí závidět. Aktuálně nechodí do posilovny, což dělala v těhotenství, ale využívá domácích prostor, kde má potřebné náčiní. Hodinka cvičení denně a s tělem pohledné modelky se dějí zázraky.

Není se tedy čemu divit, že její postavu řada mužů hodnotí jako dokonalou. Ale sama Alena nejlépe ví, že ve zdravém těle je zdravý duch.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.