Takhle stárne Indiana Jones: Harrison Ford je i v 80 letech ve skvělé kondici. Otázka věku a formy ho ale dokáže naštvat

Harrison Ford
Harrison Ford
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 30. 7. 2022

Herec Harrison Ford (80), který je nejlépe známý z filmů o dobrodruhovi Indianu Jonesovi, se do důchodu rozhodně ještě nechystá. Vzhledem k věku ale pracovní povinnosti omezil a užívá si volnočasových aktivit, mezi které patří i jízda v nádherném autě. Věk je pro něj ale citlivé téma, jak dokazuje citace z magazínu Giant Freakin Robot.

Harrison Ford byl v mládí jedním z hollywoodských miláčků žen. Nyní je mu už 80 let a tímto titulem se mohou chlubit spíše mladší herci, pro diváky je ale stále atraktivní. Přesto omezil čas, který věnuje pracovním povinnostem, aby se mohl věnovat i příjemnějším volnočasovým aktivitám. Ukázalo se tak, že je milovníkem aut.

V krásném kabrioletu značky Jaguar se Harrison Ford vydal nejen na projížďku, ale také na nákupy. Ani takový herecký velikán se tak nevyhne běžným domácím povinnostem. Na snímcích je navíc patrné, že i přes svůj věk je v dobré kondici. Možná právě proto je pro něj otázka věku a formy tak citlivá, že na ni odpovídá podrážděně.

"Jsem starší. Je to tak. Ale vy taky. Podívejte se sakra do zrcadla. O co jde? Jsem o 18 nebo 20 let starší, než když jsem Indiana Jonese hrál naposledy. No a co? Jeho postava je tím pádem taky starší," odpověděl podle magazínu Giant Freakin Robot na dotaz fanouška, který se ho zeptal, zda se necítí příliš starý na roli akčního hrdiny.

Za skvělým vzhledem herce stojí především sportovní aktivity, kterým se ve volném čase věnuje. Přestože posilovna není prostorem, ve kterém by trávil čas, kurty už jsou něco jiného. Tenis je jedním ze způsobů, jak se Harrison Ford udržuje fit.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.