Takhle Tereza Brodská vypadala před 10 lety, teď se ukázala zcela nenalíčená. Řekla, proč přirozený snímek zveřejnila

Tereza Brodská
Tereza Brodská
Foto: Nextfoto
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 15. 1. 2022

Herečka Tereza Brodská (53) je nepřehlédnutelnou tváří českého showbyznysu. Už nějaký ten měsíc ji fanoušci kromě televize mohou sledovat i na Instagramu, kde se nyní ukázala nenalíčená a mnohým vyrazilo dech, jak skvěle vypadá. "Mladé holky můžou pak propadnout nesebevědomí, mindrákům, když vidí všechny vyleštěný," popsala Tereza Brodská pro ŽivotvČesku.cz důvod, proč zveřejnila snímek, na kterém je tak, jak ji příroda stvořila.

Tereza Brodská patří k nejoblíbenějším českým herečkám, nyní ji ale fanoušci mohli spatřit tak, jak ji nikdy neviděli. Na sociální síť přidala fotografii, na které je zcela nenalíčená. Stačilo pár minut, aby jí kolegové i příznivci začali skládat komplimenty a není se čemu divit - bez špetky make-upu vypadá skvěle. Snímek zveřejnila proto, že měla dost fotografií, na kterých se ženy zkrášlují pomocí filtrů a různých programů, kde se dělají lepšími.

"Mě už dneska ten Instagram tak jako naštval. Mám málo sledujících, moc ty lidi neoslovím, ale dnes jsem měla čas a říkala jsem si, že se naučím něco nového. Byla jsem z toho otrávená a myslím si, že je dobré ukázat lidem, že je všechno takové pozlátko. Že taková realita vůbec není," vysvětlila Tereza Brodská pro ŽivotvČesku.cz, proč se ukázala nenalíčená.

Snímek bych zachycen v sobotu dopoledne a na Instagramu stačila hodina k tomu, aby ho takzvaně olajkovalo více než 1500 lidí. Herečka doufá, že tím, že se ukázala na internetu taková, jaká skutečně je, pomůže tak mladým dívkám k tomu, aby kvůli jiným fotografiím na sociálních sítích neměly malé sebevědomí.

"Vyfotila jsem se dnes odpoledne a byla to jedna fotka. Někdo teď na Instagram psal, že udělá třicet fotek a vybere jednu. To já bych s tím ztratila strašně času. Radši půjdu se psem nebo uvařím oběd, když mám volno. Tak jsem tady seděla, dívala jsem se na příspěvky, abych se přiučila, jak se to má správně dělat a vyburcovalo mě to k tomuhle. Mladé holky můžou pak propadnout nesebevědomí, mindrákům, když vidí všechny vyleštěný. Já si myslím, že je dobře jim ukázat, že nikdo není dokonalý," popsala seriálová hvězda pro ŽivotvČesku.cz svůj dobrý úmysl.

Přestože Tereza Brodská na svých »selfies« také čas od času použije filtr, říká, že jí připadá správné přiznat, že to udělala. Trochu ji nicméně mrzí, že fotografie, na kterých je perfektně nalíčená a připravená na natáčení, se lidem líbí nejvíc.

"Já jsem to udělala proto, že mě to dneska vyhecovalo. Možná bych to jinak taky neudělala, možná bych nesebrala tu odvahu. Samozřejmě člověk se asi nikdy neodkryje úplně celý a člověka by ani nebavilo na to koukat. Ono je to složité, lidé volají po tom, že chtějí upřímné fotky, ale když tam dáte fotku, když točíte a jste hezky nalíčená, tak zjistíte, že to má nejvíc lajků. Já jsem na sociálních sítích i hodně upřímná, taky bych nemusela psát, že ten filtr občas použiju, ale já to řeknu, protože je komické, když to nepřiznáte," dodala Tereza Brodská pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.