Takhle vypadala dcera Kateřiny Brožové před 12 lety, dnes je z ní dospělá žena a její krása bere dech. Pyšná maminka ji ukázala

Kateřina Brožová s dcerou
Kateřina Brožová s dcerou
Foto: Profimedia
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 1. 1. 2022

Herečka a moderátorka Kateřina Brožová (53) se tak jako řada dalších známých osobností pochlubila fotografií od vánočního stromečku. Na té je spolu s ní zachycena její dcera Kateřina Tomanová (20), která jako by své mamince z oka vypadla. "Je hrozně moc pracovitá," řekla pro ŽivotvČesku.cz o své dceři, která se našla ve světě jezdectví.

Představitelka starostky Dariny Růžičkové ze seriálu Modrý kód má doma opravdový poklad, na který může být právem pyšná. Je jím její dcera Kateřina, která po ní podědila nejen jméno, ale také půvab. Na společné fotografii od vánočního stromečku to dokonce vypadá, že obě dámy jsou spíše sestry, než že by je dělil rozdíl jedné generace.

"Moje všechno," napsala hrdá maminka stručně ale výstižně. Krásný snímek zveřejnila během vánočních svátků na svém instagramovém profilu a pro ŽivotvČesku.cz se o své nádherné dceři rozpovídala.

"Jsme si v něčem podobné i povahově, což není tak divné, když je to moje dcera. Ale v něčem je samozřejmě i po tatínkovi," prozradila Kateřina Brožová pro ŽivotvČesku.cz. Otcem dívky je podnikatel Zdeněk Toman (59), kterého si herečka brala v roce 1997 a manželství jim vydrželo až do roku 2004, kdy se cesty dvojice rozdělily.

Co se však týče jejich společné dcery Kateřiny, herečka naznačila, že jsou ve své rodičovské hrdosti s exmanželem za jedno. "Katce je dvacet, je to skvělá holka a dělá nám jenom samou radost," sdělila pro ŽivotvČesku.cz s patrnou něhou v hlase. Dále dodala, že je její dcera velice pracovitá.

Pohledná blondýnka Katka se věnuje parkurovému ježdění a je v tomto sportu velmi úspěšná. Je v soutěžním týmu Agrotrade Stables a na svém profilu na Instagramu se často chlubí svými četnými úspěchy. Pravidelně se při soutěžích umisťuje na velmi pěkných místech. Kromě koní však nezanedbává ani vzdělání, letos proto nastoupila na univerzitu.

Právě tato houževnatost je také jednou z věcí, které si na dceři Kateřina Brožová nejvíce cení. "Jsem ráda, že má sportovní aktivitu, která jí zabírá mnoho času a chce být co nejlepší. Je v reprezentaci, takže s koňmi dělá vlastně vrcholový sport. Nastoupila na vysokou školu. Obdivuji ji a obdivuji její pracovitost," uvedla herečka a moderátorka před časem pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.