Takhle vypadali, když se brali. Vlasta Horváth oslavil 18 let od svatby s manželkou Markétou

Svatba Vlasty Horvátha
Svatba Vlasty Horvátha
Foto: Se svolením Vlasty Horvátha
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 12. 9. 2023

Rok 2005 byl pro zpěváka Vlastu Horvátha (45) nezapomenutelný. Nejenže zvítězil ve druhé řadě pěvecké soutěže SuperStar, ale o tři měsíce později si také vzal svoji dlouholetou partnerku Markétu za ženu. Letos tomu je 18 let, co si na zámku Konopiště řekli své »ano«. Za dobu, co je Vlasta v manželství, prošel vztah s jeho milovanou Markétou zásadním vývojem, o kterém pro ŽivotvČesku.cz v minulosti promluvil.

Krátce poté, co se Vlasta Horváth stal po vítězce první řady Anetě Langerové druhou SuperStar, vstoupil do manželství s tehdejší partnerkou Markétou Mickovou. Manželům se narodily dcery Linda a Bětka a životem spolu kráčí dodnes.

Letos oslavili už 18. výročí, což oblíbený zpěvák připomněl na svém facebookovém účtu. "Dnes je to 18 let ode dne, kdy jsem si tě vzal. Jsem vděčný, že stále stojíš při mém boku a že jsi mi dala dvě krásné dcery. To je pro mě to nejvíc," napsal krásný vzkaz manželce, který připojil ke společné fotografii.

Je vidět, že Vlastovo manželství je opravdu pevné a šťastné i po tolika letech. Za osmnáct let si s osudovou ženou prošli různými životními etapami. Pro ŽivotvČesku.cz zpěvák promluvil o vývoji jejich vztahu před třemi lety - u příležitosti patnáctého výročí svatby.

"Jako v každém manželství procházíme stále nějakým zásadním vývojem a měníme životní postoje a potřeby. Člověk se v tom vztahu pořád učí a důležitá je tolerance, kompromis. Takže jme prožili hezká období, ale i ta horší, obecně jsme ale šťastní, a to už jen za to, že máme dvě krásné děti," svěřil se pro ŽivotvČesku.cz Vlasta Horváth, který si svou Markétu vzal až po deseti letech vztahu - dohromady jsou spolu tedy už dlouhých 28 let.

"Moje manželka je zásadním stavebním kamenem mého života a zaplať pánbůh za to. S rodinou je vše v pořádku," uvedl pro ŽivotvČesku.cz Vlasta Horváth, jenž v současné době působí na Mezinárodní Konzervatoři Praha, kde vede rockové oddělení a vyučuje interpretaci.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.