Takový účes nosila zpěvačka Lucie Vondráčková před více než 13 lety. Vždy měla styl, prozradil její kolega

Zpěvačka Lucie Vondráčková s hodně stylovým účesem
Zpěvačka Lucie Vondráčková s hodně stylovým účesem
Foto: nextfoto.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 29. 11. 2020

Zpěvačka a herečka Lucie Vondráčková (40) je známá především tím, že ráda měnila své účesy. A nebála se ani pořádně ulítlých variací. Dvojnásobná maminka, která se proslavila především hitem Vítr, nosila zejména v minulosti poměrně hodně trendy účesy, na kterých jí značně záleželo. Třeba ten, který má na hlavním snímku, měla v roce 2013 - tehdy si ho nechala vykouzlit na natáčení pořadu Souboj hitů. "Lucka v tomhle byla nadčasová a vždy jí to slušelo," zhodnotil pro ŽivotvČesku.cz Sámer Issa, který s Lucií natočil nedávno společný duet.

Usedlé účesy bez nápadu u Lucie prakticky člověk nenašel. Ať už si zpěvačka nechala udělat dredy, rozcuchané vrabčí hnízdo nebo si nechala narůst dlouhou hřívu s ofinou, pokaždé své fanoušky překvapila.

Dnes už je více konzervativní, než bývala, což předvedla i v posledním svém hudebním klipu. Jde o duet, v němž zpívá s kolegou z branže a finalistou prvního ročníku SuperStar Sámerem Issou (35).

"Lucka vždy byla zajímavá tím, že se uměla skvěle oblékat a hlavně měnit účesy. Vždy měla obrovský styl a řekl bych, že diktovala trendy a jejich tempo. Ale v poslední době je zejména maminka, dospělá žena, tak už tolik neexperimentuje. Ale i tak jí to vždy sluší," řekl pro ŽivotvČesku.cz Sámer Issa, který tak své kolegyni vysekl poklonu a narážel na to, že některé sestřihy z Lucie v minulosti udělaly vyzrálou dámu, jiné spíše rozvernou puberťačku. Některé z jejích zajímavých účesů si můžete připomenout v galerii.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.