Talent zastíněný láskou. Fenomenální Sarah Paulson brání vztah s mámou z Dva a půl chlapa

Herečky a partnerky Sarah Paulson a Holland Taylor
Herečky a partnerky Sarah Paulson a Holland Taylor
Foto: Profimedia.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 17. 12. 2020

Je talentovaná, pohledná a inteligentní. Přesto se Sarah Paulson (46) nesetkává s dostatečným uznáním. Více než její schopnosti totiž lidi zajímá její netradiční vztah. Nejen, že randí se ženou, ale dokonce s takovou, která je o celých 32 let starší. Nějaký čas to trvalo, ale dnes už jí jsou poznámky rádoby fanoušků ukradené. "Váš problém,“ vzkazuje jim.

Po čem ženy touží, Lovci mušlí, American Horror Story a v neposlední řadě Ratchedová. Sarah Paulson je jednou z aktuálně největších hvězd zábavního průmyslu, přesto se ve velké míře místo uznání setkává s předsudky.

Před 5 lety se Sarah dala dohromady s ženou, kteří znají hlavně milovníci sitcomů. Holland Taylor (77) v seriálu Dva a půl chlapa představovala matku Alana a Charlieho. Vztah těchto dvou hereček, které od sebe dělí 32 let, byl velkým překvapením.

Odsuzování a posměch

Sarah a Holland to zpočátku neměly vůbec jednoduché. Jejich vztah se stal středobodem zájmu veřejnosti, která obě herečky pomlouvala. Po chuti lidem nebyl věkový rozdíl ani to, že vztah je homosexuální.

Obě herečky se dlouhou dobu k často i velmi vulgárním poznámkám nevyjadřovaly a později se spolu ani neukazovaly. Objevily se tak spekulace o rozchodu. Ty se pak ukázaly jako falešné.

Odezva

Sarah Paulson začala být z pomluv a nepříjemných narážek na svůj soukromý život brzy otrávená. Na Twitteru proto poslala vzkaz všem, kteří měli potřebu její vztah řešit. „Pokud chce někdo trávit čas tvrzením, že jsem divná, protože miluji tu nejúžasnější osobu na světě, je to jeho problém,“ napsala.

Během 5 let už si lidé na vztah těchto dvou hereček v jisté míře zvykli, stejně ale vyvolají rozruch pokaždé, když se spolu někde objeví.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.