Taneční show se vrací na obrazovky. Tereza Kostková po boku Marka Ebena prozradila první pocity z nové řady StarDance

Marek Eben a Tereza Kostková
Marek Eben a Tereza Kostková
Foto: Nextfoto
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 16. 10. 2021

Tereza Kostková (45) a Marek Eben (63) se osvědčili jako fantastická moderátorská dvojice, která umí diváky zaujmout svou elegancí a pobavit vytříbeným humorem. Proto se i letos společně vracejí jako moderátoři divácky oblíbené taneční soutěže, kde slavné osobnosti spojují síly s profesionálními tanečníky. "Na StarDance se moc těším," prozradila pro ŽivotvČesku.cz Tereza Kostková s tím, že doufá, že divákům se letošní ročník bude líbit.

V sobotu večer startuje nový ročník taneční soutěže StarDance. Slavné tváře po boku tanečníků se v ní každý rok mění, bez dvou konkrétních tváří by se ale už neobešla. Tereza Kostková a Marek Eben soutěž moderují od jejího samotného počátku v roce 2006 a diváci si je natolik oblíbili, že už si ji bez nich neumí představit.

Fenomenální moderátorka nadšením už počítá minuty do začátku prvního přenosu. "Na StarDance se moc těším. Je to spousta práce, už dva dny jsme tady. Je to náročné, ale moc se těšíme na večer, až s námi diváci budou a doufáme, že se jim to bude líbit. Tance jsou krásné," prozradila Tereza Kostková pro ŽivotvČesku.cz.

Přímé přenosy nemají jasně daný scénář a proto i pro nestárnoucí herečku a moderátorku bude překvapením, jak se první taneční večer vyvrbí. "Pro mě očekávání na večer tkví v tom, že také nevím, co se zrodí. Soustředění je obrovské, to si jen málokdo umí představit," dodala pro ŽivotvČesku.cz Tereza Kostková.

Ze slavných osobností budou letos o vítězství bojovat herečka Marika Šoposká (31), herec Pavel Trávníček (70), herec Zdeněk Godla (46), herečka Simona Babčáková (48), zpěvačka Tereza Černochová (38), zpěvák Mirai Navrátil (29), herec Jan Cina (33), farářka Martina Viktorie Kopecká (35), bývalý krasobruslař Tomáš Verner (35) a profesionální tenistka Andrea Sestini Hlaváčková (35).

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.