Taťána Brzobohatá ukázala jednu z nejprovokativnějších fotek kariéry. Ondřej Brzobohatý se žhavého těla dotýkat nesmí

Taťána Kuchařová
Taťána Kuchařová
Foto: Profimedia
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 19. 1. 2022

Taťána Gregor Brzobohatá (34), dříve Kuchařová, a Ondřej Gregor Brzobohatý (38) se rozhodli svůj vztah po 8 letech, z toho 5 letech v manželství, ukončit. Své rozhodnutí oznámili na konci roku 2021. Herec a zpěvák ze slavné rodiny zahořel vášní k tanečnici Zuzaně Pilné (30), modelka a bývalá Miss World se ponořila do práce a ukazuje žhavé snímky, na kterých propaguje hříšné tělo, na které Ondřej ztratil právo. Pro ŽivotvČesku.cz rozchod výrazného páru zhodnotil zkušený psycholog.

Ondřej Gregor Brzobohatý se po velmi sledovaném rozchodu uvolnil a začal se v centru Prahy pohybovat po boku nové partnerky, kterou je pohledná tanečnice Zuzana Pilná. Taťána Gregor Brzobohatá zatím veřejnosti nového přítele nepředstavila a vše nasvědčuje tomu, že se vzpamatovává z rozpadu manželství a stavu, který vnímá jako zradu.

"Vždy se doporučuje to samé, co při úmrtí partnera. Tedy roční »vdovská« doba, než člověk »vychladne«, protože vztahy začínající dříve než do roka, to jsou »převozníci«. Někdy z nich může vzniknout trvalý vztah, ale většinou ne. Lze je považovat za vztahy na nějaké přežití a stejně tak se to dá dokázat statisticky, po dlouhých vztazích přichází tyto krátkodobé. Kdo vydrží být po rozchodu alespoň rok sám, tak to považuji za rozumnější," vysvětlil pro ŽivotvČesku.cz renomovaný psycholog Jeroným Klimeš, který se specializuje na partnerské vztahy a vztahy v rodinách. Jeroným Klimeš okouzlující blondýnce doporučil, že není důvod na nový vztah chvátat.

Miss World z roku 2006 se na veřejnosti prezentuje ustaraným dojmem, ale když jde o pracovní aktivity či o prezentaci na Instagramu, tak je to jiná káva. To se Taťána Gregor Brzobohatá změní v hříšnou femme fatale, která šarmem a jiskrou v oku dokáže vzbudit zájem a reakce mužů i žen.

Poslední fotky, které mají silný erotický nádech, ukazují, o jaké tělo její manžel Ondřej přišel. Šance, že ti dva si odpustí a vrátí se k sobě, je mizivá. Jisté je, že jedna z nejkrásnějších žen planety si bude moci nápadníky vybírat a nikdo by se nemohl divit, kdyby skončila po boku vlivného politika či nadaného umělce.

Je jasné, že po nepříjemném rozchodu a nehezkém čase vánočním by si Taťána lásku zasloužila. Také se nevzdala plánů na miminko, což jí i přes původní společné plány s Ondřejem Brzobohatým nevyšlo.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.