Taťána Kuchařová po rozvodu s Ondřejem Brzobohatým: Ano, začínám nový život a souvisí to i s náladou a změnami

Taťána Kuchařová
Taťána Kuchařová
Foto: Nextofo
Markéta Prosová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 10. 5. 2022

Taťána Kuchařová (34), dříve Gregor Brzobohatá, a Ondřej Gregor Brzobohatý (39) se v loňském roce rozhodli svůj vztah po 8 letech, z toho 5 letech v manželství, ukončit. Modelka překonává bolest bez partnera, hudebník má už půl roku tvořit pár s Danielou Písařovicovou (43). Teď se ale rozhodla pro řadu životních změn. "Začínám nový život a jsem přesvědčená, že je to po všech stránkách změna k lepšímu," řekla pro ŽivotvČesku.cz Miss World z roku 2006.

O Taťáně Kuchařové se v posledních týdnech nejvíce mluvilo kvůli jejímu rozchodu s manželem Ondřejem Brzobohatým (39). Na jejím pracovním nasazení to ale nic neubralo. Někdejší královna krásy je momentálně velice činorodá, vrhla se na tvorbu už druhé autorské kolekce oblečení a právě focení těchto módních kousků na Mallorce prý bylo spouštěčem změn.

"Hodil se nám oproti té předešlé kolekci svěží sestřih a letní světlá barva od kořínků s béžovým melírem do konců. Fresh a mladistvý look pro krásné léto," popsala pro ŽivotvČesku.cz půvabná podnikatelka, jak došlo ke změně účesu.

Obrátila se proto na kadeřnici a make-up artistku Ivanu Tokárskou ze svého oblíbeného salonu, který navštěvuje dlouhá léta. U ní pak proměna účesu začala barvou a zastříhnutím konečků. "Na Mallorce jsem se však rozhodla pro radikálnější změnu… Po dvou lahvích vína jsme šly na věc a povedlo se. Ne, dělám si srandu, byla jen jedna. A ve dvou…," zažertovala pro ŽivotvČesku.cz sympatická kráska.

Ty nejzásadnější změny se však prý odehrávají v hloubi modelčiny duše. "Ano, začínám nový život a souvisí to i s náladou a změnami, které právě teď prožívám a jsem přesvědčená, že je to po všech stránkách změna k lepšímu. Ne jen s tím sestřihem," dodala pro ŽivotvČesku.cz Taťána Kuchařová, která se rozvedla v polovině letošního března.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.