Taťána Kuchařová sdělila, na co si lidé mají v manželství, do kterého vstupují znovu, dát nejvíce pozor

Taťána Kuchařová
Taťána Kuchařová
Foto: Profimedia
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 28. 2. 2023

Taťána Kuchařová (35), dříve Gregor Brzobohatá, a Ondřej Gregor Brzobohatý (40) se v polovině roku 2021 rozhodli svůj vztah po 8 letech, z toho 5 letech v manželství, ukončit. Modelka je v současnosti často vidět po boku kadeřníka Tomáše Arsova (35), syn ze slavné rodiny už delší čas tvoří dvojici s pohlednou Danielou Písařovicovou (44). "Začínám nový život a jsem přesvědčená, že je to po všech stránkách změna k lepšímu," řekla před časem pro ŽivotvČesku.cz Miss World z roku 2006, která aktuálně ke svému bývalému manželskému svazku uvedla, že v něm nikdy neubližovala.

O Taťáně Kuchařové se v posledních měsících nejvíce mluvilo kvůli jejímu rozpadu manželství s Ondřejem Brzobohatým. Někdejší královna krásy je momentálně velice činorodá, loňský rok však zejména kvůli rozvodu v březnu hodnotí jako méně příznivý. Výrazně ho nevylepšila ani oslava jejích pětatřicátých narozenin, ale byla impulsem k novým výzvám.

"Na závěr roku, který pro mne nebyl úplně přívětivý po osobní stránce, to byla hezká oslava života. Oslava toho, že ta nehezká a nepříjemná etapa končí," uvedla pro deník Blesk.cz okouzlující blondýnka, která dále odpověděla na dotaz, zda bude obezřetnější, až se bude příště vdávat. "Lidé, kteří znovu vstupují do manželství, by si měli dát pozor na to, aby svému protějšku neubližovali. A to já jsem nikdy nedělala," zdůraznila Taťána Kuchařová pro periodikum, čímž dala jasně najevo, že v manželství s hudebníkem nikdy neubližovala.

I když pro někdejší královnu krásy šlo od rozvodu o těžké období, není to tak dávno, konkrétně loni v květnu, kdy pro ŽivotvČesku.cz sdělila, že v jejím životě se vše mění. "Ano, začínám nový život a souvisí to i s náladou a změnami, které právě teď prožívám, a jsem přesvědčená, že je to po všech stránkách změna k lepšímu. Nikoliv jen s tím sestřihem," sdělila Taťána Kuchařová, která tehdy výrazně změnila účes.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.