Reklama:

Taťána Kuchařová změnila vlasovou vizáž. Její nový účes zhodnotila šéfka soutěže Miss Czech Republic

Taťána Kuchařová
Taťána Kuchařová
Foto: Nextfoto
Markéta Prosová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 9. 5. 2022

Taťána Kuchařová (34) upoutala pozornost diváků slavnostního finále soutěže krásy výraznou změnou ve svém vzhledu. Modelka se odhodlala k odvážnému kroku a nechala si radikálně zkrátit své dlouhé blond kadeře. "Pokud se takto cítí dobře, pak je to to nejlepší, co pro ženu může být, protože jí to dodá sebevědomí," okomentovala pro ŽivotvČesku.cz změnu odbornice na ženskou krásu a šéfka soutěže miss Taťána Makarenko (32).

Reklama:

Miss World 2006 předala korunku vítězce a nové Miss Czech Republic Krystyně Pyszkové, která se bude letos ucházet o tentýž titul královny krásy na celosvětové úrovni. Pro tuto příležitost zvolila ohnivě rudé šaty a nechala vyniknout svěží mikádo.

Reklama:

"Taťána už je vyspělá žena, podnikatelka a filantropka s vlastní charitativní organizací, takže je nejdůležitější, aby se ona sama cítila dobře ve své kůži, oblečení i účesu. Pokud se takto cítí dobře, pak je to to nejlepší, co pro ženu může být, protože jí to dodá sebevědomí. Mně to přijde velmi šik a je to jiné než u většiny modelek. Ve světě modelingu se totiž málokdo odváží mít kratší vlasy. Myslím si, že Táně to rozhodně sluší, takže za mě palec nahoru," řekla pro ŽivotvČesku.cz někdejší modelka Taťána Makarenko, která během třinácti let vybudovala od základů díky své cílevědomosti soutěž Miss Czech Republic. Ukrajinská rodačka se přestěhovala se svou maminkou do českých Teplic již v devíti letech.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: