Teď se jí všichni přestanou smát. Monika Binias promluvila o intimním životě a přiblížila všechny výhody vztahu s mladším mužem

Monika Binias s manželem Petrem
Monika Binias s manželem Petrem
Foto: Se svolením Moniky Binias
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 23. 2. 2022

I v dnešní době občas budí páry, ve kterých je žena starší než muž, rozpaky. Partnerky výrazně mladších mužů si však takové soužití nemohou vynachválit. Podobně to vidí i hvězda reality show »Štiky« a vztahová koučka Monika Binias (49). "Mladší partner ženu táhne nahoru a dodává jí energii," řekla pro ŽivotvČesku.cz manželka hokejisty Petra Biniase (25).Muži si výrazně mladší partnerky hledají poměrně běžně a většinou za to sklidí obdiv. Ženy jsou však v tomto ohledu váhavější a známost se »zajíčkem« často nedůvěřivě zvažují. Monika Binias v tom má ale jasno a životní vzpruhu v podobě mladého muže vřele doporučuje.

"Řekla bych, že se to týká hlavně zemí východního bloku, ale v Česku to platí obzvlášť. Muži, když jsou starší, řekněme těch 35 let, začnou být rezignovaní. Mají pocit, že to nejlepší zažili ve dvaceti, tak se o sebe přestanou starat a začnou dělat divné věci, jako třeba šťourat se v zubech a podobně. To je něco hrozného," vysvětlila pro ŽivotvČesku.cz matka influencerek Ornelly Koktové (29) a Charlotte Štikové (26), čím se jí starší muži znelíbili.

"Ten mladší partner oproti tomu většinou elán do života, optimismus, svou ženu táhne nahoru a dodává jí energii. Nechce být zalezlý doma, chce se mu cestovat, nic pro něj není většinou problém. Zkrátka je to obvykle něco úplně jiného," popsala pro ŽivotvČesku.cz Monika Binias, jak na ni působí manžel Petr. Po jeho boku ji život momentálně zavál do Německa, kde její vyvolený hraje hokej.

"Určitě se to projeví i v intimním životě, koneckonců o tom bylo napsáno mnoho odborných textů. Samozřejmě se občas stane, že někdo je starý už ve dvaceti, a potom to nefunguje, ale na druhou stranu jsou lidé, jako třeba moji rodiče, kterým to v posteli klape celoživotně. Myslím, že pro ženu kolem těch 45 let je pravidelný sex možná ještě důležitější než třeba ve dvaceti. Všechny ty hormony, stárnutí a další věci se pak daleko lépe snáší," dodala Binias, která si na nedostatek pozornosti ze strany svého muže rozhodně nemůže stěžovat, jak dokládá její profil na Instagramu plný láskyplných fotografií.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.