Teď už ho bude mít Dara Rolins patrně jen pro sebe. Pavel Nedvěd náhle končí v Juventusu

Pavel Nedvěd a Dara Rolins v roce 2010
Pavel Nedvěd a Dara Rolins v roce 2010
Foto: DANIEL ČERNOVSKÝ / CNC / Profimedia
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 29. 11. 2022

Nečekaná zpráva zasáhla fotbalový svět. A možná v koutku duše »potěšila« zpěvačku Daru Rolins (49). V pondělí ve večerních hodinách uznávaný novinář Fabrizio Romano přinesl na sociální síti Twitter informaci o tom, že Pavel Nedvěd (50) náhle končí v roli viceprezidenta Juventusu. Stejně tak rezignovali všichni členové klubového představenstva. Grande Paolo tak podle všeho bude mít více času na svou partnerku, se kterou tvoří pár od poloviny loňského roku. A možná dojde i na stěhování, což ještě loni jeho dcera odmítla, uvedla to pro ŽivotvČesku.cz.

Vztah slovenské zpěvačky a nyní už končícího viceprezidenta fotbalového Juventusu započal loni v létě a podařilo se ho tajit až do zimy. Krásná dcera Pavla Nedvěda na konci loňského roku na dotaz redakce ŽivotvČesku.cz ale rozmetala veškeré spekulace, když odpověděla na dotaz, zda vztah jejího otce a Dary Rolins znamená stěhování zpět do ČR. "Žádné stěhování do Čech rozhodně v plánu nemáme," uvedla Ivana Nedvědová. Teď ale může být do budoucna vše jinak - legendárního fotbalistu s koncem ve vedení Juventusu v Itálii nic nedrží.

Důvod, proč Grande Paolo a vedení klubu končí, se opět motá kolem peněz. Italské úřady obvinily vedení z falšování účetnictví - to se stalo už v roce 2021, letos na začátku roku byli ale všichni zproštěni viny. Od října ale bylo všech 15 funkcionářů včetně Nedvěda opět vyšetřováno. Jsou podezřelí, že v letech 2018 až 2020 si z přestupů fotbalistů brali protiprávní provize a investorům vykazovali falešné zisky.

Dara Rolins nedávno prozradila, že Pavel Nedvěd má v rámci pracovních závazků skutečně tolik práce, že se za ním do Itálie vypravuje častěji než on za ní.

"Mám po boku akčního muže. Jezdím za ním já častěji. A je na mé straně víc kompromisů, protože já mám program volnější a on je opravdu vázán na přesný časový harmonogram svého týmu," uvedla blondýnka detaily fungování vztahu pro slovenský deník Nový čas letos v březnu. Teď to ale vypadá, že by cestování už nemuselo být zejména jen na ní. Je dost pravděpodobné, že se Pavel Nedvěd s koncem ve vedení fotbalového Juventusu bude chtít stáhnout zpět do rodných končin, ale to ví nejlépe on sám.

Zpěvačka Dara Rolins o žádném muži nemluvila od doby, kdy došlo na rozchod s raperem Rytmusem (45) v roce 2018. Pavel Nedvěd oproti tomu před Darou Rolins prožil v roce 2020 více než vztah s jezdkyní na koních Lucií Anovčínovou. Nakonec se ale měl vrátit k manželce Ivaně, se kterou si řekli své »ano« v roce 1994 a mají spolu dvě děti - Ivanku (24) a Pavla juniora. Manželství skončilo ale rozvodem.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.