Těhotenská kila prý Jitce Boho dávají zabrat. Přesto má však stále postavu snů

Jitka Boho
Jitka Boho
Foto: Se svolením Jitky Boho / Foto s vědomím Olgy Ledyaevy
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 16. 6. 2022

Zpěvačka a vítězka Miss ČR 2010 Jitka Boho (30) se momentálně těší na narození druhého potomka. K dceři Rosálii (6) tak přibude buď bratříček, nebo sestřička. Přestože by na jejím vzhledu člověk hledal nedokonalosti marně, posouvající se ručička na váze jí prý dává pořádně zabrat. "Úplně se nedá mluvit o pohodovém těhotenství," uvedla pro ŽivotvČesku.cz.

Misska a zpěvačka Jitka Boho, která na podzim očekává narození dalšího potomka, se na sociální síti pochlubila fotografií svého zakulacujícího se bříška. Přestože vypadá stále výborně a její postavě na pohled těhotenství nijak neškodí, ona sama má jiný názor. Narůstající váhu nesnáší úplně nejlépe, a to hlavně kvůli nepohodlí a dalším obtížím.

"Co si budeme povídat, je to znát, hlavně záda a kyčle. Už teď nevím, jak si mám pořádně ustlat," posteskla si pohledná Jitka Boho, která přiznala, že ve 24. týdnu těhotenství přibrala již 8 kilo, která by jí však nejspíš nikdo nehádal.

I přesto však uznává, že už se cítí přece jen o něco lépe než na počátku těhotenství. "První trimestr byl náročnější. Silné nevolnosti, covid, pak zánět dutin, nehoda... Zatím se úplně nedá mluvit o pohodovém těhotenství, ale už je mi naštěstí lépe," uvedla pro ŽivotvČesku.cz budoucí dvojnásobná maminka, která s rodinou právě vyrazila na dovolenou k moři, kde si snad alespoň trochu odpočine.

Na miminko se Jitka Válková těší s partnerem, pražským radním z hnutí STAN Tomášem Hřebíkem (42). Dceru Rosálii má modelka z předchozího vztahu s muzikantem Lukášem Boho (36), kterého si vzala v roce 2015. Již o tři roky později se však od něj odstěhovala zpět na Moravu, odkud pochází.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.