Těhotenství Veroniky Kopřivové. Miminko má stejnou DNA jako já, říká budoucí strýc

Miroslav Dubovický, Veronika Kopřivová a Martin Dubovický
Miroslav Dubovický, Veronika Kopřivová a Martin Dubovický
Foto: nextfoto.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 10. 2. 2021

Modelka Veronika Kopřivová (29) oznámila, že čeká miminko. S přítelem Miroslavem Dubovickým (29) budou za pár měsíců šťastná rodina. Na první společné dítě se těší i bratr známého sportovce a modela. "Na roli strýčka Martina se velmi těším," řekl pro ŽivotvČesku.cz budoucí strýček Martin Dubovický (29) a naznačil, jak miminko bude rozmazlováno.

Těhotenství potěšilo nejen přátele slavného páru, ale především rodinné příslušníky, kteří se na miminko slavného páru těší.

"Na roli strýčka Martina se velmi těším. Konec konců to dítě má stejnou DNA jako já. O tom, že budu mimčo rozmazlovat, nemusím ani vyprávět. Jsem šťastný za ně oba. Teď přeji hlavně zdraví a ať se jenom daří. Bráchovi bych vzkázal hlavně to, že nepochybuji o tom, že bude skvělý otec. Vždyť mě se snaží vychovat dodnes. A vůbec nepochybují, že na svět přijde šťastné dítě," řekl pro ŽivotvČesku.cz bratr Miroslava Martin Dubovický (29).

Veronika Kopřivová s partnerem o požehnaném stavu informovali své fanoušky z tropických Malediv, kde tráví možná poslední dovolenou ve dvou.

"Budeme rodina. Nosím pod srdcem 21 týdnů náš poklad. Je to nádherný pocit, cítím se šťastně a požehnána. Nesmírně se těším na novou životní roli až budu máma. S jistotou vím, že Miroslav bude ten nejlepší táta, kterého jsem si mohla pro naše děťátko přát," vzkázala Veronika Kopřivová z ráje na zemi přes Instagram.

"Ano, budeme rodina! Já mám v životě štěstí, že mám skvělou rodinu a úžasnou partnerku, která mi za pár měsíců to největší štěstí přivede na svět. Jsem hrdý na to, že Verunka bude maminka našeho dítěte, protože vím, že bude ta nejlepší," svěřil se budoucí tatínek, který vzkazuje, že se velmi těší na novou životní roli.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.