Těhotná Ornella Koktová ukázala seznam jmen pro holčičku. Orpheé mi manžel zatrhl, říká

Ornella s synem Quentinem
Ornella s synem Quentinem
Foto: nextfoto.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 20. 3. 2021

Ornella Koktová (27) je v 8. měsíci těhotenství a s manželem Josefem Koktou (63) momentálně nejčastěji řeší výběr jména pro vytouženou holčičku. A opět se dvojnásobná maminka rozhodla sáhnout pro netradičním. "Ještě není definitivně rozhodnuto, pořád jsme se neshodli," řekla pro ŽivotvČesku.cz maminka synů Quentina a Svena.

Ornella Koktová přišla do jiného stavu krátce po druhém porodu a momentálně se nachází v 8. měsíci těhotenství. Ovšem rizikovém. Proto na sebe musí dávat velký pozor.

Oba rodiče, pro které bude očekávaná holčička třetím společným potomkem, v současnosti nejčastěji řeší, jaké jméno dostane. Ornella se pochlubila seznamem jmen, ve kterém dominují zejména zahraniční.

1. - Luna

2- Wilhelmina

3 - Olivia

4 - Bohemia

5 - Josephine

6 - Quinn

7 - Clementine

8 - Valentina

9 - Lórien

10 - Sansa

"Před porodem mi občas není dobře, ale zvládám. Nejvíce řešíme jméno pro dceru, vybrali jsme jich přibližně deset. Ale jistotou je, že Orpheé mi manžel zatrhl," řekla pro ŽivotvČesku.cz nastávající trojnásobná maminka, která si na cizích jménech pro své potomky evidentně potrpí. Sama ale zatím není rozhodnutá, které z jmen očekávaná dcera dostane.

Každý rodič zná velmi dobře fakt, že mu dítě roste před očima. Zpěvačka, herečka a podnika...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu