Nevěsta Štěpánka Hadenová popsala první pocity na dovolené s novým mužem. Promluvila o nočním koupání

Štěpánka Hadenová a její tetování
Štěpánka Hadenová a její tetování
Foto: Se svolením Štěpánky Hadenové
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 4. 6. 2021

Potetovaná Štěpánka Hadenová (32), která se proslavila díky svatební reality show, si momentálně po boku nového partnera užívá pobyt u moře a pro ŽivotvČesku.cz popsala první dojmy. "Nejlepší bylo noční koupání v moři," uvedla rázná žena se smíchem.

Štěpánka Hadenová se po roce vrátila na místo činu. Momentálně si užívá dovolenou v Řecku, kde byla na svatební cestě se sympatickým Pavlem Dleskem (38). Už během reality show potetovaná kráska litovala, že nemůže být v Řecku déle. To se jí nyní vyplnilo po boku nového muže, protože sympatický Pája je už minulostí.

"Rozešli jsme se, protože jsme přišli na to, že si více rozumíme jako kamarádi a jsem na Páju moc akční. Pavel má rád takový svůj klid a já jsem spíše více energický člověk, proto jsme to ukončili, ale zůstali jsme přáteli," vysvětlila Štěpánka pro ŽivotvČesku.cz, proč se televizní experti na mezilidské vztahy spletli a společný život oblíbenému páru nevyšel.

Štěpánka Hadenová má nového přítele necele dva týdny a více se chtějí poznat právě na Rhodosu. "Já o něm moc říkat zatím nechci, je to v začátku. Prozradím jen, že mu je 40 let a je to fakt mazel," řekla se smíchem pro ŽivotvČesku.cz a také prozradila dosavadní nejlepší zážitek z pobytu u moře.

"Je tady všechno super, jídlo je skvělé, moře je báječné. Nejlepším zážitkem ale zatím bylo noční koupání v moři. Bylo to skvělé, protože nezůstalo jen u koupání. Přiznám se, že písek jsme měli fakt všude," dodal s perlivým úsměvem žena, která na usedlého Páju byla asi skutečně moc velkou dračicí.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.