Téměř 3 roky bez cigarety. Miluše Bittnerová prozradila, co ji přimělo, že dokázala přestat kouřit

Herečka Miluška Bittnerová
Herečka Miluška Bittnerová
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 31. 7. 2021

Herečka Miluše Bittnerová (43) je maminkou na plný úvazek. Těší se z každého momentu, kdy je se svou vysněnou dcerou Bettynkou, která zanedlouho oslaví už druhé narozeniny. Oblíbená herečka přiznala, že právě dcera byla tou největší motivací, proč přestala kouřit. "Lehké to nebylo, ale těhotenství bylo motivací, proč s touto libůstkou skoncovat," řekla pro ŽivotvČesku.cz Miluše Bittnerová.

Herečka řady skvělých rolí byla roky vášnivou kuřačkou. Jenže před necelými třemi roky otěhotněla a měla jasno, že se svou zálibou musí skoncovat.

"Kouřila jsem hodně. Byla jsem silný kuřák a dokonce jsem nechodila na místa, kde mi nedovolili kouřit. Cigareta mi chutnala, neměla jsem žádné problémy. A když jsem otěhotněla, tak jsem s tím sekla. Takže Bettynka byla motivací, proč s tím seknout a znovu bych už nezačala," řekla pro ŽivotvČesku.cz populární herečka, která se pomalu připravuje na velkolepou party. V září to totiž budou dva roky, co se její vysněná dcera narodila.

"Stejně jako v loňském roce chystáme rodinnou party. Takže si narozeniny Bettynky užijeme," dodala pro ŽivotvČesku.cz herečka, která se před pár dny vrátila z dovolené na Kanárských ostrovech, kde odpočívala 14 dnů.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.