Téměř 4 roky s partnerkou Gábinou. Bývalý premiér Jiří Paroubek promluvil o pohledu na třetí svatbu

Jiří Paroubek s partnerkou Gabrielou
Jiří Paroubek s partnerkou Gabrielou
Foto: nextfoto.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 13. 2. 2021

Bývalý premiér Jiří Paroubek (68) má téměř čtvrtým rokem partnerský vztah s bývalou poslankyní ČSSD Gabrielou Kalábkovou (44). Jejich láska je plná harmonie a porozumění. Společně zatím nebydlí, protože každý má svůj domov, ale tráví spolu poměrně velké množství času. Někdejší předseda vlády pro ŽivotvČesku.cz promluvil nejen o lásce k »nové« ženě, ale také pohledu na to, zda by ve svém životě vstoupil potřetí do svazku manželského.

Společně byli několikrát na dovolené v zahraničí a velmi si rozumí. Jiří Paroubek prozradil, čím ho partnerka okouzlila. "Gábina je chytrá, hezká a také ji znám dlouho, takže mě nikdy ničím negativním nepřekvapila. Vždy ve vztahu ke mně měla velké porozumění a řadu nepříjemných věcí, které jsem jí třeba způsobil, tak přehlédla a je také loajální," řekl pro ŽivotvČesku.cz Jiří Paroubek, který byl v letech 2005 - 2006 předsedou vlády České republiky.

První manželkou někdejšího politika byla Zuzana Paroubková. Jejich manželství skončilo po dlouhých 28 letech (1979–2007), když se bývalý premiér zamiloval do tlumočnice Petry Kováčové. S ní vstoupil do manželství 17. listopadu 2007. Jejich vztah se ale rozpadl v únoru 2017. Aktuálně by mělo dojít k rozvodovému řízení, a to během několika týdnů. Třetí svatbu Jiří Paroubek zatím neplánuje.

"Pokud jde o třetí svatbu, v mém věku už tímto směrem neuvažuji," dodal pro ŽivotvČesku.cz Jiří Paroubek s tím, že člověk by nikdy neměl říkat nikdy.

Podle partnerky Gabriely Kalábkové je někdejší politik velmi pozorný, zajímá ho, co žena říká, a chová se jako gentleman. I to je důvod, že mezi nimi existuje velké lidské porozumění.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.