Téměř dohola a na blond. Krásná dcera Juda Lawa prošla radikální proměnou. Popsala, proč se zbavila dlouhých vlasů

Modelka Iris Lawová
Modelka Iris Lawová
Foto: Profimedia
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 21. 7. 2021

Léto bývá obdobím, kdy lidé mohou zatoužit po změně a jsou otevřenější odvážnějším proměnám. Stejně to pojala i dcera hollywoodského herce Juda Lawa, modelka Iris Lawová (20), která se rozhodla změnit téměř k nepoznání. Její nová image je hodně chlapecká, zvolila totiž minimalistický krátký střih a z tmavovlásky se navíc stala platinová blondýnka.

Už dávno nejsou pouze dlouhé vlasy symbolem ženskosti. Doba se hodně změnila a některé ženy a dívky využívají trendu krátkých sestřihů. Podobně jako tomu bylo u herečky Kristen Stewartové (31), známé ze ságy Stmívání, i nejstarší dcera Juda Lawa prošla dramatickou proměnou vzhledu – dlouhé tmavé vlasy zkrátila téměř dohola a navíc se z ní stala platinová blondýna.

"Chtěla jsem udělat něco osvobozujícího. V den, kdy jsem si nechala oholit hlavu, se mi změnil život. Nikdy předtím jsem nic takového neudělala. Podívala jsem se do zrcadla s myšlenkou, že dojde na emoce, ale to se nestalo. Bylo to tak pozitivní. Na otázky, proč jsem to udělala nebo že vypadám jako kluk, říkám, že vlasy rostou. Jsem si ale jistá, že je mi to vlastně jedno," řekla Iris Lawová pro britský módní magazín Vogue.

Za proměnou Britky, které se podařilo prorazit na světové úrovni v modelingu, stojí přední britský vlasový mág Anthony Turner. I když je to pro mnohé dramatická změna, pro Iris to byl krok, který jí otevřel v mnoha ohledech nové možnosti. Dcera herce Juda Lawa a producentky, herečky a módní návrhářky Sadie Frostové (56) má ještě další tři sourozence – bratry Raffa (24), Rudyho (18) a z matčiny strany třicetiletého Finlayho.

Jeho snem vždy bylo mít velkou rodinu. Řeč je o hlasově mimořádně nadaném zpěvákovi Bohuši...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.