Téměř odhalená Monika a psychoterapie, takové je soukromí Leoše Mareše

Leoš a Monika nafotili sérii snímků pro známý časopis.
Leoš a Monika nafotili sérii snímků pro známý časopis.
Foto: Reprofoto Instagram Leoš Mareš
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 27. 6. 2020

Moderátor Leoš Mareš v rozhovoru pro českou mutaci magazínu Esquire promluvil o křehkosti svého manželství s Monikou. Dochází na terapie k psychoterapeutovi a je mu tak o poznání lépe...

Já chodím každý týden k psychoterapeutovi. Bavíme se o různých věcech a strašně mi to pomáhá. Je to jako s posilovnou. Nikdy se mi tam nechce. Uprostřed sezení je to občas dřina. Dělat na sobě je těžké. Ale nakonec vždy odcházím s dobrým pocitem,“ řekl Leoš s tím, že s odborníkem řeší i téma oceňování se skrze jiné lidi.

No a nedávno se právě na tohle oceňování přes ostatní ptala moje žena Monika, která tam chodí se mnou. A ten pan profesor se na nás tak podíval a říká: Až potkáte někoho, kdo to dokáže, neoceňovat se přes druhé, tak mi ho prosím přiveďte ukázat. To mě v ten moment uklidnilo. Není na tom nic špatného a svým způsobem to tak má každý. A jestli je ten zájem sledujících skutečný, není zas tak důležité. Ale návykový je Instagram samozřejmě extrémně. Proto je tak úspěšný,“ uvedl v rozhovoru Leoš.

Šéfredaktor magazínu Petr Matějček se Mareše dotazoval také na to, proč psychoterapeuta vyhledal a jak dlouho k němu dochází.

Protože mi některé mé reakce na určité podněty připadaly horší, než by mohly být. Chtěl jsem je pochopit. Chtěl jsem na sobě začít pracovat. Jak jsem říkal, je to, jako když máte povislé břicho a rozhodnete se chodit do fitka. Chodím jednou týdně a Monika mi říká, že bych tam měl možná chodit každý den. A je to pravda. Vždy po setkání jsem milionový a v průběhu týdne se to pozvolna zase ztrácí,“ pokračoval známý spíkr a dodal, že na terapie dochází čtyři měsíce.

Rozhovor je opepřen snímky ze soukromí Marešových. A některé fotografie jsou velmi odvážné. Monika na nich pózuje jen ve spodním prádle, což ocení zejména ti, které rozhovor s populárním moderátorem tolik neosloví.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.