Téměř před rokem přivedla na svět Martina Pártlová své první dítě. Teď se svěřila, jak ji mateřství změnilo a jak to bude s dalším miminkem

Zpěvačka Martina Pártlová
Zpěvačka Martina Pártlová
Foto: Profimedia
Lucie Tůmová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 1. 6. 2022

Zpěvačka Martina Pártlová (43) prozradila, jak nejraději tráví volný čas a zda by se chtěla provdat za přítele Josefa Vařeku (28). Také zavzpomínala na letošní zimní exotickou dovolenou, kam se vydala i s dcerou Stellou (11 měsíců). Cestování teď ale musí kvůli práci omezit. "V létě na dovolenou asi prostor nebude," svěřila se pro ŽivotvČesku.cz.

Již 16. června to bude přesně rok, kdy zpěvačka na svět přivedla dceru Stellu. Mateřství jí do života ale dramaticky nezasáhlo. "Už samozřejmě nemám tolik volnosti a nekopu jen za sebe. Na druhou stranu máme skvělé babičky a i Pepa se o malou moc dobře postará, takže se mohu dál věnovat také svým věcem," prozradila pro ŽivotvČesku.cz rodačka z Českých Budějovic s tím, že ji toho v nejbližší době čeká poměrně dost.

"Do 14 dnů mi vyjde nový singl, text napsal přítel, hudbu složil Markus Tran a videoklip režíroval Vladimír Špička. V létě jedu turné Tour de Léto s Markem Ztraceným (37) a čekají mě i čtyři koncerty s Čechomorem,“ sdělila své plány redakci ŽivotvČesku.cz. Na dovolenou tak možná vyrazí jen na pár dnů, a to autem do Toskánska.

"Nejradši ale zůstanu doma a budu ležet u bazénu. Léto bude pracovně náročné, nejsem na to zvyklá a na rozdíl od některých kolegyň nejsem workoholik," řekla o sobě členka uskupení 3v1, kde společně s Nikol Leitgeb (35) a Veronikou Arichtevou (36) natáčí zábavná videa a podcasty.

Volno si navíc užila už v zimě, kdy s tehdy šestiměsíční Stellou a partnerem, o 14 let mladším muzikantem kapely Koblížci Josefem Vařekou, vyrazila na několikatýdenní dovolenou na exotické Seychely. O svém pobytu pravidelně informovala na sociální síti Instagram, takže se její fanoušci dozvěděli i o tom, že tam malá holčička bojovala několik dní se zdravotními problémy, které způsobila šestá nemoc.

Svého rozhodnutí vyrazit na tak vzdálenou cestu s malým dítětem ale Martina nelituje. "Byla jsem zbytečně vyplašená. Půl roku je ideální doba na cestování, je to mnohem jednodušší, než když dítě někam neustále leze. Jen těch věcí na pláž jsme museli mít hromadu," usmívala se pro ŽivotvČesku.cz Martina, která už s rodinkou stihla navštívit také Dubaj.

Co se týká svatby s partnerem, ta je zatím v nedohlednu. "Vždy jsem říkala, že se nikdy nevdám. Ale záleží to taky na Pepovi a na tom, co bych mu odpověděla. Každopádně svatbu vůbec neřeším," prozradila nakonec redakci ŽivotvČesku.cz s tím, že ani další potomek není v plánu.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.